Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondja azt a főnököm,...

Miért mondja azt a főnököm, hogy ne tanulják, fölösleges?

Figyelt kérdés
Keresek 80000 ftot, nem akarok életem végéig ebből tengődni, meló mellett most teszem le a 4. szakmámat. Szerinte tök fölösleges mind, de szerintem nem feltétlenül fogok itt dolgozni örökre.

2012. jún. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a második mondatod "de" utáni része a válasz:)
2012. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert félti az állását. Hátha elhappolod előle. Szerintem téged innen hamar ki fognak rúgni. Én úgy jártam. Tanultam egy csomót, előléptetés fejében, aztán inkább kirúgtak. De persze, már sokkal magasabb volt a végzettségem, mint a főnökömé.
2012. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltékenységből mondja. Ha csak a felettesed, akkor az van, amit az előző hozzászóló írt, ha a főnök= a cég tulajdonosa, akkor ezért aggódik, mert egy tanult, szakképzett valaki elmegy egy jobb helyre dolgozni és nem hagyja, hogy 80 000Ft-os éhbérét kihasználják (már bocs hogy ezt írtam!). Szerintem keressed is a másik munkahelyet, mert 4 szakmával simán találsz jobban fizető állást, ahol nem visszafogni akarnak, hanem örülnek, ha fejlődsz és előre akarsz lépni.
2012. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészta főnököd, és a hozzá hasonlók a tanulatlan kulisokból élnek akik 80 ezerét hajtanak egy hónapon át, másrészt akármit valóban nem érdemes tanulni!


Semmit sem számítanaka szakmák, nyelvtudás kell (legalább 3 nyelv) és személyiségfejlesztő tréningek, mert ha megynerő a személyiséged, és több nyelven beszélsz akkor dolgoznod sem kell, megélsz az emberi kapcsolatokból, és az ügymenetek szervezéséből stb ből!


Iylen szempontból tényleg felesleges szakmát tanulni!


az élethelyzeteket, a tevékenységeket , a rátermettséget nem lehet szakmába tömöríteni, leírni egy könyvbe aztán eladni a jónépnek.


Az vagy rádtapad az életben, vagy nem. Sokszor más emberektől sokkal többet tanulhatsz, mint egy iskolában, és az valóban naprakész, és ott azonnal kiderül, hogy életképes e vagy sem!

2012. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl nézz meg egy diszpécsert.


Sehol sincs ilyen, hogy diszpécser szakma.


Ha meg valaki kommunikációt tanul, az tanul mindent ádámtól éváig, csak a lényeget nem fogja tudni.

2012. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fontold meg amit a főnököd mondott, és kérdezz tőle dolgokat, hátha egyszer te is valaki főnöke lehetsz.


előző kettő voltam.


30/F

2012. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!