Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát tanuljak?

Milyen szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem tudom, hogy mit tanuljak. Igazából azt se tudom, hogy mi érdekel.Egy időben szeretem volna fényképész lenni, mert ez nagyon megtetszett. Szeretek szabadidőmben fényképezni,de az önbizalmam kb 0 és szerintem annyira jó képeket úgyse tudnák csinálni, hogy meg is vegyék. Meg állítólag nem is lehet belőle megélni. A rendezvényszervezésen is gondolkodtam, de mivel visszahúzódó vagyok, szóval ez is kihúzva. Orvos nem szeretnék lenni semmiféleképpen, mert nem bírom a vért. A nyelv nem az erősségem. Valami olyan szakmát szeretnék tanulni, amit élvezet csinálni. Javasolnátok nekem valami jó szakmát? Valami olyasmire gondoltam, ami jól fizet és tényleg jó.
2012. jan. 29. 12:41
 1/5 anonim válasza:
Ezt csakis te tudod eldönteni..Én is 17 éves vagyok, nekem is sok fejtörést okozott, hogy mi "legyek", de szerencsére rájöttem --> (vegyész) Sokáig orvos szerettem volna lenni, de ahhoz rengeteget kell tanulni, keveset keresnek manapság, és én sem bírom a vért. Nézd meg az a felvételis könyvet, rengeteg info van benne, hátha lesz valami ötleted.
2012. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
sztriptíztáncos
2012. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Már herótom van az ilyenektől. Azért mert az android telefonoddal fekete-fehérben lefényképezel egy hintaszéket meg az árnyékát, még nem vagy fotóművész. Erre egy 5 éves gyerek is képes.

Kismillió dolgot tanulhatsz és nem kell életed végéig az csinálnod.

2012. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így látatlanba a cukrász vagy szakács szakmát tudom ajánlani, mert kaja és édesség mindig kell az embereknek.
2012. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátó iparban most nagy szívás van. Rohadt nehéz elhelyezkedni, szóval szakács, cukrász nem is olyan jó ötlet.
2012. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!