Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen okj-s szakmát tanuljak,...

Milyen okj-s szakmát tanuljak, amivel el tudok helyezkedni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha van hozzá huzalmad, gyomrod és türelmed, és Pesten vagy környékén laksz, akkor ápoló. Sokkal keresettebbek mint a diplomásak, mert kevesebb a fizu. De munkád az mindig lesz, főleg Pesten. Hatalmas a hiány,beteg meg mindig lesz. Én még csak egy évet végeztem szakképzésben és már felvettek,és vidéki vagyok.
2009. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem írtad,hogy milyen nemű vagy.:-) Ha férfi, akkor a hegesztő szakmát ajánlom, nagyon keresett manapság, az egész országban alig találni, ezért a fizetés néhol bruttó 200.000Ft körűl van.
2009. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és Debrecenben élek.
2009. aug. 2. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Az egészségügy tényleg jó annak, aki szereti.

Itthon leteszed, és kimész külföldre, ahol két kézzel kapkodnak az ápolók, orvosok után.

2009. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
70%
Kedves 15:30-as! Írnál egy-két helyet,ahol ilyen jól fizetik a hegesztő munkát? Ugyanis tesóm hegesztő,baromi jó szakember,mégsem keres túl jól vele!
2009. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt jelenti hogy minden hegesztő 200.000 Ft-os fizetést kap, de az átlag az elég szép összeggel megy haza a munkahelyéről hónap végén. Külföldről meg még semmit se mondtam...
2009. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

16:57!

Merre laksz? Nálunk Zalában nem olyan rég ennyiért kerestek hegesztőt. Persze, nem minden helyen fizetnek ennyit, láng, ív, co meg AWI tudás kell hozzá!

2009. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben van nagy kórház. Ott dolgozhatnál is suli után ápolóként, le nyelvvizsgáznál közben, és utána tényleg mehetnél külföldre. Havi 500.000 alsó hangon. De ha Pest környékére mész,akkor is jól járnál.
2009. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!