Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minek tanuljak, amivel könnyen...

Minek tanuljak, amivel könnyen eltudok helyezkedni és jól is keresek vele?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok,most voltam 7.-es és a félévi meg az évvégi bizim is kitünő lett.
2010. júl. 15. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
mi van???
2010. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

legyenek jó ötleteid, szerezz kapcsolatokat, amit csinálsz abban legyél szorgalmas, megbízható, hogy sokat bízzanak rád....amúgy ma szerintem nincs olyan amivel könnyen el lehet helyezkedni, és egyből jól is keresel...

mihez lenne kedved?mit szeretnél?miben vagy jó szerinted?

2010. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2010. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nagyon szép, hogy ilyen jó tanuló vagy, és sejtem, hogy nem tudod még pontosan, hogy mi is az, ami igazán érdekel. Valahogy én is így voltam ezzel. Szerintem válassz valami jó nehéz középsulit az érdeklődésed alapján, és a középsulis évek alatt ki fog alakulni egy munkakör, ami még jobban érdekel, mint a többi. Ha ilyen okos maradsz, akkor pedig akármelyik egyetem bejön. Igaza van az előző válaszolónak, a lényeg, hogy a lehető legjobb legyél abban, amit csinálsz, akkor tudnak értékelni :)
2010. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2010. júl. 15. 11:35
 6/12 A kérdező kommentje:
igazából bírósági titkár esetleg majd utána bíró szeretnék lenni,csak nem tudom hogy a hoz milyen középsuli vagy tagozat kellene?
2010. júl. 15. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon előre rohansz...Először is gimibe menj,aztán jogi egyetemre..Így lehet belőled bíró...De az még baromira messze van..Addig 50x meggondolod magad:s
2010. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg ezt szeretnéd, akkor valóban gimi,a latint már most kezd el tanulni...aztán egyetem.Hosszú lesz, de ha szereted és lelkes vagy, akkor menni fog.

Ha meg meggondolod magad a gimi után még mehetsz máshova.

2010. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és a gimin milyen tagozatra kéne mennem?
2010. júl. 15. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogi egyetemre irodalom és töri a követelmény, tehát olyan tagozatot kéne választanod.
2010. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!