Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter, mint munkahely?

Zepter, mint munkahely?

Figyelt kérdés

Mindenki lebeszél és ha belegondolok, én is lebeszélném magam: a hirdetésben benne sem volt a cég neve (csak annyit írtak, hogy irodai munka), jutalékos bérrendszer, "túl szép, hogy igaz legyen" - érzésem van. Többen mondják, hogy most még nem kell házalni, de később időseket kell majd leszólítgatni plázákban, esetleg kórházakban. Ez tényleg igaz?

Egyrészről nem akarok valami szívatós munkába belekezdeni, másrészt viszont eléggé kétségbe vagyok esve, mert nincs munkám és már nagyon kellene a pénz... :(

23/L



2012. jún. 27. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!


Két hónapig csináltam. (10 éve, ez azért hozzá tartozik.)

1. Egy fillért nem láttam belőle.

2. Folyamatosan szekíroznak, hogy még nem kötöttél semmit.

3. Az ismerősök egy idő után nagy ívben fognak kerülni, nehogy valami átverőset rájuk tukmálj.

4. Van, akinek beveszi a gyomra, ahogy a "mítingen" ecsetelik, hogy a nyugdíjasnak igenis van pénze, csak ki kell belőle hegedülni, és akkor megveszi a sza.r zseblámpájukat, de nekem ehhez már nem volt.

5. Az összes kézzel fogható eredmény két irgalmatlan magas telefonszámla.


Azóta többször összefutottam olyan emberrel, aki pl. ingyenes egészségügyi termékbemutatóra invitál, vagy kisorsolnak valamit, ha megadod az adataid (címlista feltöltése, azon szereplők folyamatos zaklatása hetekig), vagy azzal szekíroznak, hogy hívj X db ismerőst, ő tart egy termékbemutatót, én meg kapok egy igen márkás, 20 ezer forint értékű salátavillát, vagy hasonlóan drága és haszontalan ökörséget.

2012. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fizetik ki még a jutalékot sem, azt hiszem ez a legalja :(.
2012. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Nincs csodamunkahely. Egyszerűen átverés, ügynökmunka, annak is az alja - bár ügynökmunka eleve a munka alja.
2012. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, hasznos volt! Nemet mondtam rá.
2012. jún. 29. 20:51
 5/7 0023b válasza:

Felejtse el....

Írja az, aki két hónapig dolgozott ott.

Nekem ez az álommunkahely! Minden kezdet nehéz, nekem is az volt, de nem adtam fel! Kitartás kell! Utána minden jó... 20 évesen jó érzés 28 naponta 400 ezer a zsebben!!! Megtaláltam a helyem, mindent a Zepternek köszönhetek! Ami nem átverés kiváló minőségű svájci termékekkel dolgozunk, ami a TE EGÉSZSÉGEDET is szolgálná, Magyarországon 21 éve kiválóan működő cég! De persze..... menjetek a nagy hipermarketekbe konzervet pakolni napi 8 órában havi 70.000 Ft ért! Az ilyenek oda is valók! A többiek pedig valósítsák meg az álmaikat!

2012. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Felejtsd el! mondja egy olyan aki 2 hónapig dolgozott meg 10 éve ????? XD

azt se tudja most mi van :DD

én 5 hete dolgozok a cégnél és egy rossz szavam nincs a Zepter cégre !!

meg mire legyen fizetés ha nincs szerződés ?!

meg nem tom hogy dolgozott 2 hónapig sztem sehogy !!

nekem 5 hét alatt 4 szerződésem van szerintem az nem rossz !!!

csak valaki akar dolgozni valaki meg nem !!

deh a Jabilba megéri 3 műszakba 12 órába 65 ezerért nyugi :DD

2012. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csakhogy nekem nincs gyomrom hozzá, hogy szerencsétlen nyugdíjasokat verjek át minden nap, ígérjek nekik fűt-fát, hogy aztán hitelre kifizessék a kamatos kamatot a többszázezres "csúcsminőségre". Egyébként meg, aki tanult és van nyelvtudása is, annak talán nem ez a 2 trágyadomb kínálkozik lehetőségként: Zepter vagy Jabil...

Ennyit erről szerintem!

2012. júl. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!