Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahely, hogyan éljük túl?

Új munkahely, hogyan éljük túl?

Figyelt kérdés
Én alapvetően nyitott, barátkozós lány vagyok, most mégis egy zárt, összetartó csajközösségbe csöppentem, ahol nem fogadnak szívesen... ez nagyon zavar, nem tettem semmi rosszat. Hogy illeszkedjek be?
2012. júl. 9. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sacc/kb. ugyanez van nálam is, de én csak 1 hónap múlva kezdek.

Milyen munkakörbe mész? A többiekkel egykorú vagy?

Kezdetnek jó lehet az is, ha olyasmiket kérdezel, hogy "De jó a cipőd! Hol vetted?"

De honnan veszed, hogy nem fogadnak szívesen?

Minden kezdet nehéz, majd csak lesz valahogy!

Mondjuk én is parázok előre. Én is barátkozós vagyok nagyon, pl. strandon, állatkertben, vidéken ha vagyunk lazán szóba tudok állni bárkivel, de ha ilyen "kötelező" jelleggel kell beszélnem és elfogadtatnom magam, az már gázosabb.

2012. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyen közösség vagyunk. Nem kell tenned semmit, legyél szimplán barátságos, szerény, végezd a munkád. Hízelegni, pitizni nem kell, semmi szükség rá. Ha tartasz tőlük, akkor hagyd, hogy ők nyissanak feléd. Nem fognak hónapokig szótlanul elmenni melletted, emiatt ne aggódj. Tudomásul kell venni, hogy az újak ilyenkor az utolsók a "csípésrendben". Alkalmazkodj hozzájuk és nem lesz semmi baj.
2012. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen, azt teszem! :))
2012. júl. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!