Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondjak fel, vagy maradjak,...

Mondjak fel, vagy maradjak, várjak?

Figyelt kérdés
5 éve dolgozom lassan ugyanazon a helyen, egyre kevesebb ott a munka, így a megélhetés is. Szeretnék lépni, mert 90et kapok átlagban, holott szakmunkát végzek, több járna, de ez vidék, és a vállalkozás most már nem is fejlődik. ez ez első munkahelyem, ahol nagyon nehéz volt a beilleszkedés szakmailag. Igazából nem is akarok már a saját szakmámba dolgozni, mert 5 év alatt elvette a kedvem :S Viszont manapság sokan örülnének, ha akármilyen állásuk volna. Én már viszont egyrészt unom, másrészt kevés a fizetés, harmadrészt nem látom a szakma jövőjét. Szóval váltani akarok, de nem merek, félek máshol hogy válnék be. Ti mit tettetek mikor elérkezettnek láttátok az időt a váltáshoz?
2012. júl. 9. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
el lehet egyáltalán helyezkedni, valami mással is, mint szakmai végzettség, és ami 90nél többet fizet? mert a mostani szakmámban tényleg nem szeretnék többé dolgozni, azon kívül pedig sajnos csak egy érettségim van, ami nem sokra elég. Így eléggé tanácstalan vagyok, átképzésre nincs pénzem, meg időpocsékolásnak is tartom, mert végigcsinálom, és valószínűleg abba vagy el sem tudnék helyezkedni/vagy szintén alacsony bérezéssel.
2012. júl. 9. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy, pontosan milyen képzettséged van (ok hogy érettségi, de nyelv, számtech ismeret, bármi). Én úgy csináltam, amikor éreztem, hogy váltani kell, hogy munka mellett elkezdtem állást keresni, jelentkeztem, interjúkra mentem. Szóval keresgélni kell, és ha van jobb lehetőség, akkor fel kell mondani, de csak úgy ne hagyd ott a mostani állásod, mert lehet hónapokig nem találsz semmilyen munkát és a 90.000 még mindig több, mint a 0.


Sok sikert.

2012. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
informatikiai ismeretek felhasználói szintű, angol nyelv folyamatban van. A szakmám pedig könnyű fizikai, amit most személyiségi okokból nem neveznék meg ! egyébként igen, keresgélni kéne, mert innen nyugdíjba menni nem is akarok, s olybá tűnik nem is lehetséges !
2012. júl. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!