Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaadók miért nem mondják...

A munkaadók miért nem mondják meg konkrétan hogy nem kellesz?

Figyelt kérdés
Elküldtem az önéletrajzomat egy állásra és már másnap fel is kerestek,behívtak a központba ahol megnézték a munkámat és azt mondták majd értesítenek.úgy éreztem jól sikerült,de nem szóltak vissza.én vettem a bátorságot és felhívtam az üzletvezetőt aki azt mondta h felvettek mást mert én nem szóltam vissza és azt se tudta h voltam e a próbán.persze,de egy 7alatt már talált mást.és még próbált hitegetni h +kérdezi mi volt a felvételin és ha lesz hely hívnak.miért nem lehet simán kimondani ha nem felelek meg?!sokkal rosszabb h hitegetni próbálnak és az ember csak reménykedik amikor úgyis tudom h nem kellek
2012. máj. 2. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak pár:

1. HR-esből sincs annyi, hogy több ezer önéletrajzra visszaválaszoljanak.

2. Az is egy teszt, hogy te keresed-e őket.

3. Ha nem válik be a választott, és elbocsátják a próba idő alatt, akkor még mindig előkaphatnak téged.

2012. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!