Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az álláshirdetésről? Csak nekem gyanús?

Figyelt kérdés

[link]


elküldtem az önéletrajzom rögtön behívtak holnapra, írtam h nekem csak augusztustól aktuális azt írta persze akkor is jó, majd írjak. És ráadásul este 9kor válaszolt a mailemre. Nem tűnik túl hivatalosnak. Szerintetek ez csak átverés vagy van értelme elmenni interjúra?


2012. jún. 26. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szóval havi átlagban 116.000-et kapott. De nettóban, vagy ebből még adóznia kellett? A költségeket levontad? (telefon) Vállalkozóival csinálja? Ha igen, levontad a járulékokat?
2012. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 133.300-et. :)
2012. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mik a buktatói? Hát, úgy kezdi, hogy nincs alapbér, csak jutalék. Tehát hónapokig (vagy tovább) a saját mobilodon hivogatod az ügyfeleket, saját autóddal utazgatsz. Meg általában kérnek vállalkozó igazolványt, nem alkalmazotti jogviszonyban csinálják. Ami azt jelenti, hogy a munkaadói járulékokat neked kell magad után befizetni. Ami így együtt azt jelenti, hogy havi százezer Ft felett is lehetnek a költségeid, és nem biztos, hogy lesz belőle pénzed. Én ilyenbe nem mennék bele.

Persze biztos van, akinek bejön, de én nem is lennék jó ügynök.

És valóban gyanús az olyan munka, hogy rögtön hívnak, bármikor jó nekik, és nincs normális e-mailcímük.

2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!