Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az álláshirdetésről? Csak nekem gyanús?

Figyelt kérdés

[link]


elküldtem az önéletrajzom rögtön behívtak holnapra, írtam h nekem csak augusztustól aktuális azt írta persze akkor is jó, majd írjak. És ráadásul este 9kor válaszolt a mailemre. Nem tűnik túl hivatalosnak. Szerintetek ez csak átverés vagy van értelme elmenni interjúra?


2012. jún. 26. 23:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem valami ügynökmeló.
2012. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Céget nem akarok mondani, de tudom kinek a hirdetése. Nem, ne menj el, csak ha pénzt akarsz rákölteni. Mert keresni itt csak akkor fogsz ha gerinctelen vagy, és rátudsz beszélni az emberekre hülyeséget. (Dolgoztam a cégnél, az első hónapom -28 ezer forint volt...többiről nem is beszélek)
2012. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

"Cégnév / szektor ZM"


Zepter lesz.

2012. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én komoly munkát keresek de ezek gyanúsak voltak. A többi cégtől mindig felhívtak telefonon h egyeztessünk nem este 9kor munkaidőn kívül maileztek és mondták h menjek holnap, aztán h majd írjak akkor augusztusban..
2012. jún. 26. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem is ügynök féle munka, és sanszos, hogy csak jutalékot kapsz, nincs fix, de persze ez csak megérzés.
2012. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2. vagyok, ha komoly munkát keresel, akkor ez nem az.
2012. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az a baj h tanulok és nem tudom hol kaphatnék értelmes melót, 3 idegennyelven beszélek de sajnos ez sem elég. Köszönöm annak aki írt. Mesélnétek róla kicsit bővebben h mik ezeknek a cégeknek a buktatói valamint h miből lehet előre látni? Aki megélt ilyet?
2012. jún. 26. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Muhaha! ))) Komoly cég lehet, ahol az e-mail cím: evafoldi1014@googlemail.com :o))
2012. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban ilyenkor mindíg van meló, ha birod a meleget.
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nincs buktatója ezeknek a égeknek sem, csak eg ymásféle szemléletet követelnek meg, és nem tudsz belevágni egy iylen munkába üres zsebbel, mert egyrészt kell hozzá többnyire egy vállalkozói igazolvány, másrészt az első havi munkádból kb két hónap múlva lesz pénzed, szóval az első 1-2 hónapban lehet hogy nem keresel egy fillért sem.


Viszonta harmadik negyedikben többszázezer is bejöhet ha jól nyomod.



Ismerek ingatlanoscsajt akinek 4 hónapig nem volt semmi, csak bejárt az irodába az 5-6. hónapban meg eladott két házat és egy nyaralót és az egészből leesett neki 800 ezer a hatodik hónapban.

2012. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!