Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Nekem ez...

Mit gondoltok? Nekem ez nagyon gyanús!

Figyelt kérdés

Párom mostanában megváltozott, nem ismerek rá rideg és érzéketlen lett. Minden nap beszélünk telefonon és még lefekvés elött egy sms.

Egyik nap egész nap nem hívott, este írtam neki egy sms-t nem válaszolt. Másnap d.u. írt vissza hogy nagyon fáradt volt haza ért munkából és elaludt.

De ezt én nem akarom elhinni. Jó lehet, hogy bealudt de én 8órakor írtam az sms-t és nem hiszem, hogy akkor aludt. Vagy amikor ment haza akkor is írhatott volna, hogy fáradt alszik stb.

Ez az eset óta nagyon megváltozott, nem tudom mivan vele?

Szerintetek?


2011. jún. 19. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy életre megtanultam: amint egy pasinak így megváltozik a viselkedése, ott már valami.

Az utolsó két kapcsolatomban így volt.

Először csak csökköntek a hívások, az sms-ek, aztán meg jött nemsoká a szakítás.

Nem elkeseríteni akarlak, de én mostantól amint látom egy pasin, hogy így változik a viselkedése, nem várok, előveszem és magyarázatot követelek.

2011. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz rá,úgyis tagadni fogja,bár kitudja!Szerintem csal.
2011. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem. Mondtam, hogy nem hiszek neki, mondtam hogy megváltozott. Látom rajta, hogy valami van stb.

Ő pedig az egészet elviccelte, hogy igen xy-al csaltalak meg nagyon jó volt.

Én bemérgesedtem, hogy nem vesz komolyan ő pedig ölelgetett-puszilgatott, hogy nem csalt meg, nem is fog. És tényleg csak aludt. Ne aggódjak.


De én akkor is azt érzem, látom hogy megváltozott. Hogy már nem érdeklem annyira vagy nem is tudom. És a változását ahhoz a naphoz kötöm....

összezavarodtam, már nem tudom mit gondoljak!

2011. jún. 19. 01:07
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

bírom ezeket az értelmetlen válaszokat itt volt még egy.

kérdezd meg ha megcsal hazudni fog róla és onnan tudod h megcsal ,hogy aztmondja nem csalt meg.

2011. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:08


Bírom a haszontalan válaszokat.

2011. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha tényleg nem csalja meg, mondja, hogy "Megcsallak, drágám!"?
2011. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

(Jól értem, hogy lány vagy, ugye?)

Lehet, hogy csak kezd sok lenni neki a sűrű telefon meg a rendes esti sms. Úgy érezheti, hogy rövid pórázon tartod, még ha nem is ez a célod. A férfiak nehezen viselik ezt hosszú távon. Ha időben lazítasz rajta és rábízod hogy hív-e vagy sem, nem lesz gond, de ha tényleg besokall, akkor el fogod riasztani, akármennyire szeret.


Abban viszont igazad van, hogy szólhatna, ha valami nem tetszik, sejthetné, hogy nem vagy gondolatolvasó.

2011. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

osztom az első véleményét, vmi nem stimmel, és ezt nem abból szűröm le,hogy 1 napig nem keresett, mert lehetett nagyon pocsék napja és lehet,hogy nem akart szimplán veled beszélni, ez még nem nagy ügy. rossz persze, de abszolút elnézhető.

ha viszont megváltozik a viselkedése az nagy gond.

nekem is kivétel nélkül az a tapasztalatom,hogy onnantól kezdve halálra van ítélve a kapcsolat.

egy percig se áltasd magad, ülj le vele komolyan beszélgetni, ha dráma meg hiszti lesz akkor az, de ne hagyd elfajulni a dolgokat!

2011. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nem vagyunk ennyire bonyolultak :)

Egy fickó nem tudja eltitkolni ha megcsalta a barátnőjét. Így működünk, el kell dicsekedni a trófeával, akkor is ha megcsalás volt. Szerintem csak az a nő nem veszi észre, hogy tartanak mellette valakit aki direkt nem akarja. És tényleg nem vagyunk bonyolultak, ha azt mondja háromszor, hogy aludt akkor valószínű aludt is.

2011. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy kezd besokkalni igyis eléggé nehezen viseli a korlátokat. Már volt ebből vitánk.

Akkor se mondott semmit, nekem kellett kiszedni belőle hogy mi a probléma mikor már majdnem szakítottam.

Akkor változtattunk hogy neki is nekem is jó legyen.


De mégegyszer nem akarom ezt...ha valami nem tetszik nem jó neki mondja már meg... magamtól nem tudom kitalálni!:(

2011. jún. 19. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!