Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Nekem ez...

Mit gondoltok? Nekem ez nagyon gyanús!

Figyelt kérdés

Párom mostanában megváltozott, nem ismerek rá rideg és érzéketlen lett. Minden nap beszélünk telefonon és még lefekvés elött egy sms.

Egyik nap egész nap nem hívott, este írtam neki egy sms-t nem válaszolt. Másnap d.u. írt vissza hogy nagyon fáradt volt haza ért munkából és elaludt.

De ezt én nem akarom elhinni. Jó lehet, hogy bealudt de én 8órakor írtam az sms-t és nem hiszem, hogy akkor aludt. Vagy amikor ment haza akkor is írhatott volna, hogy fáradt alszik stb.

Ez az eset óta nagyon megváltozott, nem tudom mivan vele?

Szerintetek?


2011. jún. 19. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Minden nap beszélünk telefonon és még lefekvés elött egy sms. " Nekem már az is sok volt, hogy ezt a mondatot elolvastam pedig én nő vagyok...

Még jó, hogy nagyrészt férfiakkal járok - ők nem csinálnak ekkora ügyet ilyen kis dolgokból.


Viszont ha komolyan megváltozott az utóbbi időben (ettől a telefonos ügytől most tekintsünk el) akkor érdemes rákérdezned, mi áll a háttérben. Nem kell rögtön másik nőre gondolni az is lehet, hogy csak más életszakaszba lépett vagy hasonló. Nem is értem mit vársz az itteni válaszoktól s hogy bírsz várni, miért nem a barátodat vonod kérdőre rögtön.


Az is lehet, hogy elolvasta az üzenetet de túlságosan fáradtnak érezte magát ahhoz, hogy még aznap válaszoljon. Jó, hogy neked van időd/energiád ilyeneken fennakadni. :)

2011. jún. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az előzőt minta én írtam volna :) Meg is hülyülnék, ha a párom ennyire rám mászna. Lehet, hogy annyira már elmúlt a kezdeti lelkesedése, hogy egyfolytában hívogasson, de az nem azt jelenti, hogy nem szeret. Új szintre is léphettek: tudom, hogy szeretsz, gondolsz rám és bízom benned (akkor is, ha épp nem látlak vagy hallak).

Ha nem így van, ki fog derülni - sajnos ezt nem tudod megelőzni semmilyen taktikával. A féltékeny kérdezgetés egy darabig hízelgő lehet, de egy idő után már vádaskodás.

Ha fáradt, vagy besűrűsödtek a napjai, próbálj meg beleférni. Szervezzetek romantikus hétvégét vagy kérdezd meg, este átugorhatnál-e hozzá egy egyszerű pizsoma-partira :)

2011. jún. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Érzi azt az ember, ha valami más, mint azelőtt. Sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogyha megváltozik a viselkedése felém, és viszonylag hirtelen, akkor ott valami nagyobb gáz van, és nem feltétlenül egy másik nő. Nekem eddig ilyen esetekben kivétel nélkül szakítás lett a vége, és nem én szakítottam. Szerintem is próbálj vele beszélni, komolyan, és ne hagyd, hogy elviccelje. Ha a korlátokat nem szereti és ebből már vitátok is volt, lehet, hogy ismét ez a baj. Viszont tényleg nem várhatja el, hogy kitaláld mi a probléma. Én is átéltem hasonlót, amikor volt problémája, de nem mondta, csak magában agyalt rajta hónapokon keresztül, én pedig láttam, hogy valami nem oké, és hiába kérdeztem rá, nem akarta elmondani, vagy elpoénkodta. Utólag persze kiderült, hogy volt ott baj, és ő egyedül akart rajta agyalni, és várt, hogy hátha megváltozok :)... nyilván nem tettem, hiszen fogalmam sem volt, hogy mi a problem.

Szóval beszélj vele ismét, rosszabb nem lehet, légy határozott és ne hagyd magad lerázni. Sok sikert!

2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!