Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik állást válasszam? Hogy...

Melyik állást válasszam? Hogy nekem is jó legyen, illetve a családomnak is.

Figyelt kérdés
Élelmiszer eladó a szakmám.Nagyon szeretem, szerettem. Boltvezetőként dolgoztam, meg voltak velem elégedve, a kollégákkal is jól kijöttem. Fizikailag elég megterhelő volt a munka.A fizetésem 150000 körül mozgott. Aztán egy nagykereskedelmi cég, 2 évvel ezelőtt elcsábított hozzájuk, területi képviselőnek. Ugyanennyi fizetést beígértek. Végül ebből a fizetésből kb 90-100000 forint lett. A munkával rengeteg autózás jár, inkább szellemileg megterhelő, fizikailag nem. Többször kértem a fizetésem rendezését, de nem mutattak hajlandóságot. Pedig visszajelzésekből tudom, hogy jól dolgoztam. Most úgy döntöttem, hogy állást váltok. A régi helyemre vissza is tudok menni, ugyanabba a pozícióba, 150000 ft-ért. beadtam a felmondást, amit visszaadtak. Ajánlattal álltak elő, amit hivatalosan, papírra is lefektetnek. megadják a 150000 ft-ot, plusz egyéb juttatásokat is adnak. Annyit még, hogy a boltvezetői állásnál nincs szabadságom, fizetett ünnepem, emitt viszont rendesen kiadják, fizetik az ünnepet, s ha úgy adódik, táppénzre is eljöhetek. Még felmondásom előtt megegyeztem az üzletvezetői állásról, számítanak rám. Ha most visszamondom, oda az adott szavam, és az esetleges újbóli ide való visszatérésem is.

2012. jún. 15. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg az igazat, hogy miért nem mész vissza hozzájuk. Meg fogják érteni.
2012. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék a jelenlegi helyemen. Sajnos ezt előre nem tudhattad, hogy így alakul, ezt mond meg őszintén. egyébként meg nagy szemétládák a mostani helyeden, kihasználtak 100ezerért, most meg besz@rtak hogy a jó emberük eljön, így megadják ami jár neked... csodálatos!
2012. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy rendezem az üzletvezetői állásra adott ígéretemet? Számítanak rám, a szavahihetőségem forog kockán.
2012. jún. 15. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell érteniük, hogy ugyan annyi pénzért, sőt még valamivel többért is, a kényelmesebb állást választod. Mondd meg nekik így, hogy elnézést, de meggondoltad magad.
2012. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy adsz nekik a boltnak lehetőséget, hogy adjanak ők is valamit pluszba amiért visszamész. pl szabadság táppénz. pff ez milyen már? mi az, hogy nincs szabadság, táppénz fizetett ünnep? megérdemelnék, hogy megbszza őket a hatóság.
2012. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is: mit szeretnél? Melyik helyen jobb dolgozni?


Egyelőre mindenki csak olyan tippeket ad, hogy ő mit tenne a helyedben.


Én a régi helyemre mennék vissza. Korábban ott magasabb fizetésed volt, itt meg csak azért adnak magasabb fizetést, mert felmondtál. Lehet, hogy most gyorsan kell nekik, hogy maradjál, de utána felvesznek valakit kevesebbért (akinek szintén beígérnek többet, majd nem teljesítik).

2012. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!