Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM, piramis, és egyéb hasonló...

MLM, piramis, és egyéb hasonló "lehetőség"-ben volt már tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Haverom az elmúlt pár hónapban fizetett be a Lyonness-be 600.000 ft-ot kezdőösszeg gyanánt, a barátnőmet valami barom találta meg a Nuskinnel, ahol a csatlakozáshoz 30.000 ft-ot kértek volna, engem meg egy Unaico-Sitetalk faszi talált meg.


Szerencsére a barátnőmet sikerült lebeszélnem a Nuskinezésről, én sem adtam könnyen magam, mivelhogy van egy kis gazdasági ismeretem (Gazdasági, és menedzsmentet tanulok).


De az emberek többsége tényleg ennyire együgyü, hogy elhiszi, és belemegy az ilyesfajta átverésekbe? Még mindig azthiszik, hogy az "MLM a jövő"?

Volt már valakinek ebben sikere, csalódása? Meg úgy általában mi a véleményetek az ilyenekről? Meg az ilyen emberekről..

Az olyanokkal, hogy "van egy ismerősöm, és az ő haverja mondta, hogy neki bejött.." típusú válaszokat ne erőltesse senki plz :)



2012. jún. 13. 00:19
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
28%

ma 09:04


Milyen házalás meg milyen ügynökök? Fogalad sincs mi a házalás meg ügynökösködés. Ha azt kéne csinálni én sem csinálnám. De én legalább tudom mi az és nem írkálom a sok butaságot.

Rabszolga meg pont az akinek megmondják, hogy mennyit kell dolgoznia, mikor ehet meg mehet WCre, a túlórát nem fizetik és még örüljél, hogy egyáltalán dolgozhatsz nekem. Na köszönöm ebbõl egy életre elég volt.

2012. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
43%
Amway Dish Drops. Különleges és nincs a Tescoban ilyen.
2012. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
59%
Nálatok nem kapni a Tesco-ban edényekhez való mosógatószert?! Nahát!
2012. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
17%
Ehhez hasonló mosogatószert nem.
2012. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy Donald Trump vagy Lee Iacocca, Robert Kiyosaki miért tartja jó dolognak az MLM -et? Ha akkora hülyeség, miért állnak ki mellette a világ legsikeresebb üzletemberei.


Amúgy szerintem is csak sok munkával és sok tanulással lehet igazán jól keresni vele.

2012. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
70%
Az mindegy, a tescós ócsóbb... :D (legalábbis kevesebbe kerül, de ettől még drágább)
2012. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%
dish drops. naponta 55 ezer liter koncentrátumot adnak el belőle. na ez a durva! ;-)
2012. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
68%

Jenis:


A sikeres emberek (és vállalatok) mindig azt nézik, hogy a másik mitől sikeres. Ellenben a sikertelenekkel akik csak kárörvendeni tudnak, hogy "Na neki sem sikerült. hehehe"

Ettől persze ő nem lesz előrébb sőt sokkal inkább azt erősíti meg saját magában, hogy ő sem lehet sikeres.


Elég megnézni a nagyvállalatokat.

Apple iPhone, iPad, MBA sikeres.

Mi történt? A többi vállalat elkezdte lemásolni.

Eredmény? Ettől ők is sikeresebbek lettek.


A sikertelen emberek mindig is csak siránkozni meg kritizálni tudnak és ez soha nem fog megváltozni.

2012. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
Hiányosak az ismereteid. Elég sok cég belebukott abba hogy iPad-hez hasonlót kezdett gyártani.
2012. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
43%
Íme a válasz egy kritizálótól. Nem is várhatunk mást tőle, hiszen ő csak azt nézi, hogy ki miben lett sikertelen.
2012. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!