Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladnád a munkádat amit...

Feladnád a munkádat amit szeretsz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkámat, pedagógus vagyok de a fizetés sajnos nem túl sok. Lenne lehetőségünk Németországban dolgozni a férjemmel. De nekem nem a szakmámban(eladó-raktáros lehetnék). Nyílván ott a fizetés jóval több... Anyagi helyzetünkön biztos javítana,de nem tudom,hogy hogy döntsek kevés fizetés,szeretett munka,vagy több fizetés, nem tudom szeretem e munka.....
2012. jún. 6. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennék. Aztán idővel talán ott is dolgozhatnék a szakmámban
2012. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp. Egyrészt mehetnél a férjeddel, másrészt valószínű eladóként is jobban keresnél, plusz a férjed is bizonyára jobban keresne.
2012. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem mennék. Mire jó a több pénz, ha napi nyolc órában csak lesem, mikor menekülhetek végre el onnan? Inkább csinálom azt, amihez értek, amit szeretek. Mivel élvezem, nem is olyan nagy tragédia, hogy nem olyan magas a fizetés. Többet ér, hogy nem utálom azt a munkát, amivel az életem felét töltöm.
2012. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!