Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz anyagi helyzetben, ám...

Nehéz anyagi helyzetben, ám jó ésszel megáldva, mecénást keresek. Lenne támogatóm esetleg?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, évek óta magamra vagyok utalva. Eddig eléldegéltem, de egyszerűen nem tudok teljesíteni két munkahely mellett az egyetemen is (szeretnék mindenből jó jegyeket szerezni, és néha azért szórakozni is). Gazdag támogatót keresnék, aki egyetemi éveim alatt segít engem, utána pedig nyer - személyemben - a vállalkozásának, cégének egy intelligens, hasznos embert.

2012. ápr. 9. 05:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Diakhitel
2012. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak 20 évesen a valósággal terhelni, de ilyen csak a mesékben van...
2012. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha találsz egy homoszexuális pasast, akinek megcsinálsz dolgokat, akkor van rá 1% esély. Egyébként NULLA!


Egyébként milyen egyetemre jársz?

2012. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kovpet ***** válasza:
100%

Az előző módszere is nagyban függ attól, hogy hogy néz ki a srác :)

Kérdező: milyen garancia lenne arra, hogy a suli után nem pattansz meg? Ilyenbe nem megy bele senki.

2012. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Menj el egy nagy céghez gyakornoknak, és akkor egyetem után többnyire ott maradhatsz főállásban.
2012. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

mecénást???????? hol élsz te, Meseországban?


Keress egy gyakornoki munkahelyet, ahol esetleg fizetnék a tanulmányaidat is tanulmányi szerződés fejében!


Vagy csináld azt, amit a csoporttársnőid legalább 20-25 százaléka, szexelj pénzért!


ez a 2 opciód van, ami esélyes, döntsd el, melyikhez van gyomrod!

2012. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Kérdező: milyen garancia lenne arra, hogy a suli után nem pattansz meg? Ilyenbe nem megy bele senki." tanulmányi szerződés ;)
2012. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kovpet ***** válasza:
#7 Na persze :)
2012. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
van ilyen ember. Befektetőnek nevezik. De ahhoz tudás kell.
2012. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Léteznek ilyen pályázatok, ösztöndíjak. Ilyet pályázz meg. Alap ugye, hogy nyilván kapsz szociális támogatást, ha jól tanulsz, tanulmányi ösztöndíjat. Emellett pályázd meg a köztársasági ösztöndíjat, illetve nézz utána a Demján-félének, hátha érint téged.

Vagy gondold át, hogy nem lehetne-e az életszínvonalad csökkenteni kicsit. Én csak szoctámot kapok, ebben a félévben még a tanulmányi ösztöndíj sem jött össze, de emellett egy félállásban dolgoznom is bőven elég, pedig alig keresek többet a minimálbérnél. Innen nézve mire kell neked a két állásból szerzett pénz? Add fel az egyiket és tanulj inkább helyette.

2012. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!