Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz anyagi helyzetben, ám...

Nehéz anyagi helyzetben, ám jó ésszel megáldva, mecénást keresek. Lenne támogatóm esetleg?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, évek óta magamra vagyok utalva. Eddig eléldegéltem, de egyszerűen nem tudok teljesíteni két munkahely mellett az egyetemen is (szeretnék mindenből jó jegyeket szerezni, és néha azért szórakozni is). Gazdag támogatót keresnék, aki egyetemi éveim alatt segít engem, utána pedig nyer - személyemben - a vállalkozásának, cégének egy intelligens, hasznos embert.

2012. ápr. 9. 05:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos intelligens meg hasznos lehetsz ha ilyen hülye vagy. Vagy csak egy elkényeztett hülyegyerek.
2012. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megért, de szerintem vedd fontolóra a diákhitelt, vagy ahogy írták, pályázz meg valamilyen tanulmányi ösztöndíjat.
2012. ápr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mint homoszexuális ember, elárulom nektek, hogy mi is képesek vagyunk érzelmeken alapuló romantikus kapcsolatot kialakítani egymással és sokkal kisebb arányban vagyunk azok akik fizetünk a szexért mint heteroszexuális férfitársaink.


Ennyi erővel azt is tanácsolhatnánk hogy a kérdező (aki nagyon el van rugaszkodva a valóságtól) vegye fel a zsidó vallást mert akkor ő is zsidó lesz és akkor automatikusan gazdag lesz, bár velejárója még a nagy orr és fül, valamint a karikás szem és a hosszú pajesz.

2012. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elnézésedet kérem, nem akartalak megbántani se téged, se más homoszexuális embert.
2012. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két darab értelmes választ, a többiekkel nem kívánok érdemben foglalkozni, közel sem érnek annyit.
2012. ápr. 13. 17:17
 16/16 anonim ***** válasza:
De akkor csak annyit árulj el hogy milyen szakra jársz...
2012. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!