Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is van ilyen helyzetben,...

Más is van ilyen helyzetben, hogy kevesebbet keres mint 4-5 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Már kezd az agyamra menni hogy idén a 3. szarba lépek bele, ahol tipikusan a hülyére vett ember esete forog fent, ahol minimálért benyomnak balekokat olyan melóra amit jóesetben ember nem vállalna el sose. Közte volt egy közalkalmazotti is, ahol mindenes voltam egy közintézményben, és lényegében minimálbérért ugráltattak minket úgy hogy az anyagot is otthonról cipelte be a melóhoz az összes tökfej.

Most tényleg ennyire elszaródott ez az ország az elmúlt évekhez képest, vagy csak én lettem érzékenyebb a feltűnően nagy pofátlanságra?


2012. jún. 2. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég sokan...
2012. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az se normális aki minimálbért keres, és még ő viszi be otthonról a melóhoz az anyagot! Nem az országgal van baj, csak egyes emberek nem képesek kiállni magukért, mert meg vannak félemlítve hogy minden baromságért kirúgják őket, és még minimálbér se lesz. Ez itt a legnagyobb baj.
2012. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Apafej, sokan vannak akiknek se most se később nem lesz lehetőségük kimenni innen, lóvé kell hogy továbbképezze magát, és nem dekkolhat otthon fél évig.

Elárulom az összes szekus de kb a közszolgák 60%-a ennyit keres.

2012. jún. 2. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Azokat a melókat szokták jobban megfizetni ahol értéket teremtesz. Egy szekus semmilyen értéket nem teremt, van egy 8 általánosa, meg egy okj-s vizsgája, ne akarjon 200 ezer nettó fizetést, mert csalódni fog.
2012. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Faszikám 200e nettót a professzor nem keres az állami szektorban, de egy valag tehetséges mérnöknek is max egy szép álom marad, úgy tűnik te sík el vagy tévedve itt, öreg.
2012. jún. 2. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Én felszolgálóként bárhol megkerestem a 150-et még télen is, de volt hogy szezonban a 300 nettót (nem külföldön, igaz nem is napi 8 órában).

Nincs egyetemem, nem vagyok professzor.

Amúgy az osztályos orvos megcsinál egy műtétet, vagy előre tesz egy vizsgálatot, és csúszik is a boríték, a szülész-nőgyógyászról nem is beszélve.

2012. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként a közalkalmazotti bértábla alapján:

egyetemi tanársegéd bruttó 161, adjunktus bruttó 218, docens bruttó 306, egyetemi tanár bruttó 437 ezertől kezdődik.

Akkor most ki van eltévedve?

2012. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én diákmunkáért többet kaptam egyetemen mint most, közalkalmazottként.
2012. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

dígókám, hol látsz te itt ilyen képtelen számokat, te s*ggfej?!

mutass már egy linket a bértáblázattal, úgy mégis.

Mert én mutatok utána, mert te ilyet nem tudsz az 100% biztos, hülyegyerek.

2012. jún. 2. 15:50
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és egy gyökér pincér, azannya, akkor igazi szakértője vagy a témának, hiteles tudással.

Inkább ne erőlködj, már sikerült hülyét csinálnod magadból, húzd el a beled.

2012. jún. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!