Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is van ilyen helyzetben,...

Más is van ilyen helyzetben, hogy kevesebbet keres mint 4-5 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Már kezd az agyamra menni hogy idén a 3. szarba lépek bele, ahol tipikusan a hülyére vett ember esete forog fent, ahol minimálért benyomnak balekokat olyan melóra amit jóesetben ember nem vállalna el sose. Közte volt egy közalkalmazotti is, ahol mindenes voltam egy közintézményben, és lényegében minimálbérért ugráltattak minket úgy hogy az anyagot is otthonról cipelte be a melóhoz az összes tökfej.

Most tényleg ennyire elszaródott ez az ország az elmúlt évekhez képest, vagy csak én lettem érzékenyebb a feltűnően nagy pofátlanságra?


2012. jún. 2. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok "gyökér pincér" jó pénzért, minthogy közintézményben legyek csicska. :D
2012. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom Kedves Kérdező, hogy miért kell így illetni a másikat. Gyökér az aki ilyeneket ír másnak. Digónak igaza van, ne nézd le mert felszolgáló!
2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

4 évvel ezelőtt 95 és 115 ezer forint között kerestem.

Elmentem szülni itthon voltam 3 évig.A táppénzem 74 ezer forint volt.A gyedem 83 ezer forint volt.Már dolgozom egy ideje ugyanott ugyanabba a munkakörbe csak többet túlórázok és így kapok legjobb esetben is 72 ezer forintot.Ha nem túlórázok egyszer sem akkor 64 ezer forint a fizum.És ami a legdurvább,hogy 5 évvel ezelőtt az órabérem 460forint volt.Most pedig 620 forint.Ez a röhej....

2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de öreg, nagyon is lenézem. Egy szar szemétre való meló pont ilyen alakoknak. Ennyi.
2012. jún. 2. 20:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de Közgázon (Corvinus) végzett barátaim mind 200-250 ezer NETTÓ kezdőfizetéssel helyezkedtek el. Ráadásul mindenféle protekció nélkül. Van egy gyerek akit az apja be tudott nyomni egy igen jó állásba, közel 1 milliót keres havonta.
2012. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!