Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma és élet való...

Milyen szakma és élet való egy olyan embernek aki nem bírja ha korlátozzák és nem bírja elviselni hogy főnöke legyen és bárki is dirigáljon neki?

Figyelt kérdés

Én olyam ember vagyok aki imádja az életet és mindent ki akar próbálni,elég szabad elvű vagyok,nem bírom a kötöttségeket,nem bírom elviselni ha dirigálnak,nem bírom elviselni ha főnököm van és nagyon szeretem a szabadságot és ebből nem tudok alább adni,a világot egy nagy játszótérnek tekíntem!Félre értés ne essék nem anti szociális vagyok,mert érdekes hogy mind ezek ellenére jó a szociális érzékem és szeretem az embereket éa ők is engem többnyire,de a merev embereket akik nem tudnak szívből élni azokat messziről kerülöm.De egyszerűen nem birom elviselni ha valaki dirigál nekem vagy megmondja mit csináljak,az iskolában is utáltak a tanárok mert mindig vissza pofáztam és megmondtam ha valami nem tetszik,de ennek ellenére jó tanuló voltam.

Szóval egy ilyen szabad elvű embernek aki nem bírja a kötöttségeket mi lenne való?Az érdekes az hogy párkapcsolaton belűl nincsenek ilyen gondjaim,szóval ott nem zavar a kötöttség.


2012. máj. 3. 18:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen elég sokan szemben szálltak már velem,többnyire a főnökeim mert a kollégák a riválist látték bennem,mert mindig maximálissan oda raktam magam és ezért sok irigyem is akadt és azért is mert nem csak a pofámat jártattam és nem kevertem a szart.Ezért mindig bemószeroltak valami indokkal a főnöknél hogy milyen szemét vagyok,pedig csak tettem keményen a dolgom,mind ezt azért mert nem pofázni járok a munkahelyre és cseverészni és sokan a riválist látták bennem és próbáltak kicsinálni.A családomban meg lehet kérdezni hogy ha én dolgozom akkor dolgozom,keményen,bármiről is legyen szó.Mert 4 szakmával és érettségivel nem válogatok,amikor nem találtam semmi elmentem culágernek is ha úgy volt!
2012. máj. 3. 19:01
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kötöttségek mindig lesznek, amíg abból kell megélned, amit keresel. Ha vállalkozó vagy, akkor a klienseidhez, partnereidhez kell alkalmazkodnod, a teljesen öntörvényű emberek többnyire az utcán, hajléktalanként végzik. Szerintem az egész azon múlik, milyen emberekkel vagy körülvéve. Sokáig szabadúszó tolmács voltam, 38 évesen lettem életemben először alkalmazott. Ugyanattól féltem, amitől te, de kellemesen csalódtam: a főnököm egy angyal, sosem érezteti velem, hogy a beosztottja vagyok, inkább partnerként kezel, és hálás, hogy olyasmivel segítem a vállalkozását, amit ő nem tud. Nem csak pattogós, parancsolgatós főnökök vannak, hanem olyanok is, akik megbecsülnek, emberszámba vesznek.

Meg aztán fontos, hogy olyan tevékenységet végezz, amit örömmel csinálsz. Akkor nem fogod kötelezettségnek érezni a munkát, és kötöttségnek sem a munkával töltött időt. Ebben nem tud neked más tanácsot adni, te tudod, mihez lenne kedved, tehetséged.

2012. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult személyiség vagy. Miből gondolod, hogy olyan emberek, akik nem ismernek "testre szabott" ötletekkel tudnak előállni? azt hiszem, senki sem olyan szegény, hogy ne legyen 1-2 jó ötlete. De miből tudhatja egy netező, hogy az pont egy rád szabott ötlet? Próbáld meg feltérképezni az erősségeidet és gyengéidet, szakmai ismereteidet, vállalkozóképességedet, és saját magad határozz meg ezek alapján egy fő irányt. Csak te tudsz segíteni magadon.
2012. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van: mihez értesz?

(A munkavállalás szempontjából tökéletesen nem érdekel senkit, hogy mit érzel, mit szeretsz, mit gondolsz)

2012. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!