Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma és élet való...

Milyen szakma és élet való egy olyan embernek aki nem bírja ha korlátozzák és nem bírja elviselni hogy főnöke legyen és bárki is dirigáljon neki?

Figyelt kérdés

Én olyam ember vagyok aki imádja az életet és mindent ki akar próbálni,elég szabad elvű vagyok,nem bírom a kötöttségeket,nem bírom elviselni ha dirigálnak,nem bírom elviselni ha főnököm van és nagyon szeretem a szabadságot és ebből nem tudok alább adni,a világot egy nagy játszótérnek tekíntem!Félre értés ne essék nem anti szociális vagyok,mert érdekes hogy mind ezek ellenére jó a szociális érzékem és szeretem az embereket éa ők is engem többnyire,de a merev embereket akik nem tudnak szívből élni azokat messziről kerülöm.De egyszerűen nem birom elviselni ha valaki dirigál nekem vagy megmondja mit csináljak,az iskolában is utáltak a tanárok mert mindig vissza pofáztam és megmondtam ha valami nem tetszik,de ennek ellenére jó tanuló voltam.

Szóval egy ilyen szabad elvű embernek aki nem bírja a kötöttségeket mi lenne való?Az érdekes az hogy párkapcsolaton belűl nincsenek ilyen gondjaim,szóval ott nem zavar a kötöttség.


2012. máj. 3. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Önálló - de ehhez sok egyéb egyéni kvalitás is kell. Tehetség, belső erő, kitartás, szorgalom, valódi nonkonformitás, csökönyösség, akaraterő stb.


Ez abban az esetben működik, ha valóban olyan ember vagy, aki jobban tud egyedül dolgozni, mint főnökkel.

Ha azért nem bírod el a főnököt, mert komoly apa-problémáid vannak, az más tészta.

2012. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ja, bocsesz, most látom: neked nem csak apa-problémáid vannak. Anyuka egyedül nevel, ugye? :)
2012. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
52%
Nyilas jegyben születtél? Azok szoktak ilyenek lenni. Én is az vagyok, és mikor elgondolkodom a jövőmről, (középiskolás vagyok) akkor én is tartok attól, hogy beosztott legyek, de tudom, hogy nincs más választásom különben nem jutok egyről a kettőre.
2012. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem nem álmodozom egyébként,inkább terveim vannak amit meg is szeretnék valósítani és ezért hajlandó is vagyok keményen dolgozni.Aki kérdezte hogy van e munak tapasztalatom több helyen,annak a válaszom hogy ien,most 28 éves vagyok és 18 éves korom óta dolgozom!A legtöbb idő amit egy helyen lehúztam az 6 év volt,ahol emberekkel dolgoztam nap mint nap,mármint olyan foglalkozás volt ahol emberekkel kellett foglalkoznom a napi 8 órában és mind ezt kemény 90 ezer ft-ért,de dolgoztam már több helyen is,voltam vendéglátós,dolgoztam kórházban,dolgoztam építkezésen,szóval már elég sok mindent ki próbáltam.Mint mondtam 6 évet lehúztam egy helyen és tudom hogy milyen emberekkel dolgozni és emberekkel foglalkozni nap mint nap.Ráadásul nekem kb 3 főnököm volt.

Nem nincs apa problémám és nem anyám nevelt egyedül.

Van annyi munka tapasztalatom hogy eltudjam dönteni hogy nem akarom hogy legyen főnököm.

2012. máj. 3. 18:41
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 18:37


Nem nem nyilas vagyok hanem ikrek:D

nyilas aszcendensel:D

jó mi?:D

2012. máj. 3. 18:41
 16/24 anonim ***** válasza:
Na de érted. Mondjuk jól betámadtunk, csak lehet már taliztunk hasonló emberrel, nekem pl tesóm olyan, hogy neki senki ne mondja meg.... oszt jól elbaxxa az életét, segítségért meg jön. a milliót kereső, igazgató, hozzászólásához meg lehet, van ilyen, csak sajnos nem mindenkinek jön ez össze hogy becsületesen melózol többet is, és még később szerencséd is lesz. ez azért ritka. manapság ezeket már elvárják a tizenkettőzést, már az az alap sajnos.
2012. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Még annyit tennék hozzá hogy a 6 éves munkahelyemen egy büdös csléd voltam,és semmi hasznom nem származott belőle,még előre lépési lehetőségem sem volt és nem is lett volna,mert egy sz.arfaszú,bocsánat pi.nájú főnök asszonyom volt.Ráadásul ott 3 felettesem volt,úgy hogy köszönöm szépen elég volt belőle,kizsgereltek hu.gyért sz.arért.

Ráadásul mivel emberekkel kellett foglalkoznom teljesen kiégtem és már nem bírtam tovább csinálni.Ráadásul a főnököm elvette attól a kedvem hogy én még egyszer valakinke is dolgozzak..

2012. máj. 3. 18:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Esetleg ingatlan ügynök? van fönököd ugyan de te intézkedsz rohangálsz felalá stb
2012. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

ma 18:28


Nekem nem kell arról beszélned hogy semmi nem jár ingyen,eleget dolgoztam kevés pénzért hogy tudjam hogy mi az megdolgozni valamiért.Mint írtam 10 éve kereső képes vagyok és azóta dolgozom is,mellette csináltam mindig pár iskolát vagy tanfolyamot,nyelvet tanultam.Szóval nem csak álmodozom hanem teszek is érte,most is itt van elöttem 20 tétel,mert 3 hét múlva vizsgázom.Nem tudom azt gondoltátok valami álmodozó kisgyerek tette fek a kérdést?

2012. máj. 3. 18:54
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát van olyan ember nem is egy aki akkora nagy menőnek tartja magát, mert a haverjain észrevette, hogy ő egy menő csávó, szóval van aki csak akar, de xart nem ér. De ezt ne vedd magadra csak írom.

Amúgy egyet értek abba, van sok idióta főnök, én is ilyen helyen volt egy évig, hiába vártam előrelépést, diplomával melóztam olyan dolgot amihez végzettség sem kell, az ismerősét meg kivette jobb melóra nyolc osztályal és mikor panaszkodtam neki, hogy konfliktusok vannak a társaimmal azt mondta, hogy ő nem óvónéni neki a munkát kell néznie. Hát szerintem meg egy műszakvezetés másról is szól. Kérdeztem még félévkor tőle, mondta,hogy nem várhatok más melót ott. el is jöttem, bár melónélkül meg xar lenni

2012. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!