Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma és élet való...

Milyen szakma és élet való egy olyan embernek aki nem bírja ha korlátozzák és nem bírja elviselni hogy főnöke legyen és bárki is dirigáljon neki?

Figyelt kérdés

Én olyam ember vagyok aki imádja az életet és mindent ki akar próbálni,elég szabad elvű vagyok,nem bírom a kötöttségeket,nem bírom elviselni ha dirigálnak,nem bírom elviselni ha főnököm van és nagyon szeretem a szabadságot és ebből nem tudok alább adni,a világot egy nagy játszótérnek tekíntem!Félre értés ne essék nem anti szociális vagyok,mert érdekes hogy mind ezek ellenére jó a szociális érzékem és szeretem az embereket éa ők is engem többnyire,de a merev embereket akik nem tudnak szívből élni azokat messziről kerülöm.De egyszerűen nem birom elviselni ha valaki dirigál nekem vagy megmondja mit csináljak,az iskolában is utáltak a tanárok mert mindig vissza pofáztam és megmondtam ha valami nem tetszik,de ennek ellenére jó tanuló voltam.

Szóval egy ilyen szabad elvű embernek aki nem bírja a kötöttségeket mi lenne való?Az érdekes az hogy párkapcsolaton belűl nincsenek ilyen gondjaim,szóval ott nem zavar a kötöttség.


2012. máj. 3. 18:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Tanulni kell és főnöké válni, ha nem sikerül akkor nehéz lesz megállnod egy munkahelyen, mert a mai világban bizony a főnökök kihasználják hogy az embernek nincs más választása.
2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Apukám, akkor tanulj úgy és annyit, hogy te legyél a főnök.

(Először a "politikust2 akartam írni, de aztán láttam, hogy szereted az embereket...)

2012. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretnék politikus lenni.Mindenképpen olyan dolgot akarok csinálni ami nem jár kötöttségekkel és sokat tudok utazni a munkám által.És persze nem legyen főnököm:!:D
2012. máj. 3. 18:07
 4/24 A kérdező kommentje:

ma 18:05


Az hogy tanulok az nem egyenlő azzal hogy főnöl legyek..semmi köze a tnauládhoz,ismerek olyat akinek 2 diplomája van és még is postásként nyomja az ipart..ez nem papír függő dolog szerintemA másik pedig az hogy hiába tanulok,attól még lehet hogy lesz főnököm..

2012. máj. 3. 18:09
 5/24 anonim ***** válasza:
Legyél idegenvezető több országban, saját céggel amivel leszerződsz és alkalmazottaid vannak , és akkor mész amikor akarsz...álmodozni én is szoktam, csak nincs miből...egy ember se viseli el a főnököt, de muszály, ha megvan a tőkéd akkor hajrá, ha nincs akkor sajna így jártál.
2012. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 18:10


Még nincs meg a tőkém,de most készülök külföldre,talán ott ösze tudok spórolni valamennyit egy cég alapításhoz..csak még nem tudom mi legyen az,bár vannak elképzeléseim de nem tudom pontossan melyik lenne jobb.

2012. máj. 3. 18:11
 7/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? volt már melóhelyen tapasztalatod? Volt már, aki szembe szállt veled az életben? Mert van, hogy sok ember pont olyanokkal kerül szemben, aki visszahátrál az ő személyisége előtt, és így nincs változtató tapasztalat, így azt hiszed, hogy ez jó dolog, hogy nem tűrsz el bárkit.
2012. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vállalkozó. Akkor azt csinálsz, amit akarsz.
2012. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha nem mondasz többet, ne várd, hogy kinyallyuk jó mélyen a seggglyukadat, azt várod, hogy istenítsünk, hogy hűűűű ez biztos kemény lehet, ez csakis válalkozó legyen.... ne várd, és ti se írjátok neki minek? leírnád azt amit kérdeztünk rólad? ne legyél válalkozó amúgy. ott is lehetnek összetűzések, és egy szolgáltatást ha nyújtasz ott azért főleg az elején alázat kell a vevők felé
2012. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Kukori Parancsnok válasza:
100%

Tisztázzuk:

Az életben semmi nem jár ingyen és semmi nem lesz magától a tied. Egy ilyen élet kiváltság lenne, és így előre 99 százalék hogy ebben nem lesz részed. Túlságosan szeretsz álmodozni anélkül hogy bármit is leraknál az asztalra. Én úgy vagyok egy évi 4 mrd os költségvetésű cég ügyvezetője, hogy 10 évet lehúztam 100-150 ezerért, méghozzá úgy, hogy a 4. hónapban a főnököm annyira elégedett volt velem (ez volt 93-ban) hogy vett nekem a saját pénzéből egy TV-t (!!!), úgy hogy alig ismertük egymást és akkor ez egy pármilliós kis cég volt. Aztán szépen kemény munkával felkerültem, most 2.5 milkót hozok haza a családnak havonta, és én "dirigálok". Egyébként én úgy érzem szeretnek az alkalmazottaim és én is igyekszem nem korlátozni őket. Viszont én hajlandó voltam ezért keményen napi 10-12 órákat is lehúzni, akár szombaton is, azért, hogy most bármit megtehessek. Míg a munkatársaim, akiknek most én vagyok a főnöke, kb belesz.rtak az egészbe, és ahogy 8 órájuk volt húztak is haza. És tessék. A mai világban akárki akármit mond, a kemény, kitartó munkával igenis lehet boldogulni, és lehet, hogy van aki ezt enélkül is megteszi de azokra oda se kell figyelni :)

2012. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!