Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyeken/személyeknél...

Milyen helyeken/személyeknél próbálkozhatnék be?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Már jó pár éve írogatok komolyabban verseket, 4 éve kezdtem, és az elmúlt egy évben papírra vetettek már szerintem nyomdafestékre érdemesek.


Kíváncsi lennék milyen helyeken próbálhatnék meg szponzort vagy afféle "mecénást" keresni magamnak. Még nem nagyon próbálkoztam sehol, de ötletelek egy ideje.

Érdekelne még, hogy hogy szokták ilyenkor?

Időpontot megbeszélek, odamegyek, megmutatom és ha nem tetszik elmegyek?


Nem igazán tudom hogy országos viszonylatban milyen minőséget képviselek, de vannak olyan kedvesek a verseim, hogy ha abszolút amatőr kategóriát képviselnek is, féltsem őket, így nem szeretném például fűnek fának küldözgetni őket. Szerzői jogok terén hogy lehet levédeni őket?


Kérem ha valaki tud ötletet adni, válasszal szolgálni a probléma bármelyik részével kapcsolatban, tegye meg!


(Nem tudom hogy a "saját vállalkozás" vagy ez a kategória megfelelőbb -e, elnézést utólag is ha rossz helyre írtam.)


2012. máj. 2. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha be akarsz futni, akkor írj legalább 25 verset, amit ingyen megmutatsz másoknak.


Ha még eddig nem mutattad meg senkinek, akkor 100% hogy amatőr kategóriát, annak is a legalját képviselik a verseid. Minden visszajelzés nélkül (és nem a barátok, család visszajelzésére gondolok!!!) biztosan nem tudtál kiemelkedőt alkotni.


Szóval, hol a weboldal ahol meg tudjuk nézni a verseidet?

2012. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és soha ne felejtsd el hogy nem azért fogják kiadni a verseidet, mert ott tetszik valakinek. Hanem azért, mert úgy látják tudnak belőle pénzt csinálni. A nyomdákat, kiadókat csak a profit érdekeli, nincsen semmilyen erkölcsi céljuk.


Tök ismeretlen szerzőként akkor se adnák ki a könyvedet, ha te írtad volna a Bibliát.

2012. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lenne 25 ingyen mutogatott versem, ha nem az a 25 lenne amit úgy dobtam ki ahogy volt, miután megvolt a _nem családtagok és nem barátok_ részéről a kritika, ami alapján már tudtam mit kezdeni magammal. Lehet hogy őket a profit érdekli de én akármilyen amatőrnek is lennék a szemükben besorolva, nem tudok rendelésre verset írni. Mutatni bárkinek megmutatom szívesen az összeset amit már elfogadhatónak tartok, odaadni és másolásra alkalmat adni viszont nem fogok. Amiket újabban írok meglehetősen pozitív elbírálást vívtak ki azoknál akik látták, pedig jó szokásom teljesen ismeretlen embereket megkérdezni mit gondolnak róluk.

Mindazonáltal köszönöm a tanácsaid (:

2012. jún. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!