Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 41 fokos lázam van2 napja,...

41 fokos lázam van2 napja, tudt0k valamit amivel probalkozhatnek lentebb vinni?

Figyelt kérdés

Az orvoshoz nem jutottam be 3 ora varakozas utan sem, annyian voltak.. holnap meg nem tudok menni mert nincs kocsi itthon... gyalog pedig 3 km, annyit nem birok menni gyalog ilyen allapotban.. nincs senki aki el tudna vinni.


Hutofurdoztam mar 3*, algopirynt vettem be mar vagy 5ot es csak fentebb ment, egesz delutan 40,9 en all..

Szedulok, faj a fejem, kohogok es agyfojtaban azt erzem hanynom kell majd a vegen csak bufogok egy nagyot es olyan mintha habos lenne ami feljon.. :S


Van valami hazi praktikatok esetleg?? Hivtam d.u. a haziorvost de nem vette fel.

Bocsanat a helyesirasi hibakert de telefonrol irok es alig latok :((


2012. febr. 27. 22:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletet hívd most. Fel kell venniük. A 41 fok nem játék. Pláne nem ilyen sokáig.
2012. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Még életben vagy? Ha nekem ennyi lenne a lázam, rohannék a sürgősségire! És ez nem vicc.

(Egyébként az ügyeleten biztosan fogadnak.)

2012. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
A lázcsillapítót csak szedd tovább, le kell vinnie. Ha nem az Algopyrin, akkor Algoflex vagy ami otthon van. Sok folyadékot igyál (főleg vizet vagy teát) mert ilyenkor veszíti rendesen a vizet a szervezeted!
2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
40 fok felett már életveszélyes a láz. Azonnali orvosi beavatkozás szükséges.
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nalam altalaban normalis a 41 fokos laz mindig is ilyen sok szokott lenni, de meg sosem voltam ilyen rosszul miatta.

Nagyon almos vagyok de nem tudok aludni mert folyamatosan pisilnrm kell :( iszok egy bogre teat ra fel oraja mar ugy kell pisilni h nem birom raadasul a foldszinten van a mosdo :(


Az ugyelet mit csinal? Nem otthon vagyok es nem akarok itt gondot okozni azzal h hivjak nekem az ugyeletet.. :S

2012. febr. 27. 22:31
 6/30 A kérdező kommentje:
Algopiryn mar elfogyott, nurofen rapid van meg
2012. febr. 27. 22:33
 7/30 anonim ***** válasza:
Jó esetben beadnak neked egy lázcsillapító injekciót.
2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Vedd be a Nurofent !
2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Ember, életveszélyben vagy! Fogd már fel!!!!
2012. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Most mertem, 41,1 . Azt mondtak nem hivjuk az ugyeletet
2012. febr. 27. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!