Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 41 fokos lázam van2 napja,...

41 fokos lázam van2 napja, tudt0k valamit amivel probalkozhatnek lentebb vinni?

Figyelt kérdés

Az orvoshoz nem jutottam be 3 ora varakozas utan sem, annyian voltak.. holnap meg nem tudok menni mert nincs kocsi itthon... gyalog pedig 3 km, annyit nem birok menni gyalog ilyen allapotban.. nincs senki aki el tudna vinni.


Hutofurdoztam mar 3*, algopirynt vettem be mar vagy 5ot es csak fentebb ment, egesz delutan 40,9 en all..

Szedulok, faj a fejem, kohogok es agyfojtaban azt erzem hanynom kell majd a vegen csak bufogok egy nagyot es olyan mintha habos lenne ami feljon.. :S


Van valami hazi praktikatok esetleg?? Hivtam d.u. a haziorvost de nem vette fel.

Bocsanat a helyesirasi hibakert de telefonrol irok es alig latok :((


2012. febr. 27. 22:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%
Hívd a mentőket v az ügyeletet,ha nem akarsz lázgörcsöt kapni. Addig pedig ami jól leviszi a lázat az a hidegvizes zuhany(nem jéghidegre gondolok,csak a te hőmérsékletedhez képest hideg),ami kellemetlen,de jól bevállik. A vizes törölköző is jó ötlet,de a zuhany hatásosabb.
2012. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Koszonom

bevettem nurofent, ha nem viszi lejjebb fel oran belul akkor kihivom az ugyeletet


Ha még életben leszel.

Jelenleg a veséd és a szíved leamortizálása is folyamatban van.

2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nézem a válaszolók hasznossági mutatóit. Az enyém a legalacsonyabb a 68%-kal. Szóval igazán hihetne nekünk a kérdező.
2012. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2012. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
vegul kihivtuk az ugyeletet, injekciot kaptam, eleg rosszul aludtam, most 39'8 a lazam es szedulok nagyon es faj a borom ha hozzaernek. :S ha megint nem megy lentebb, bemugyunk a korhazba :(
2012. febr. 28. 13:55
 26/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy végre jobban legyél, bár én a helyedben már tegnap bevitettem volna magam. Mit mondott az ügyelet? Mitől lehetsz ilyen rosszul?
2012. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

azt mondták van most valami vírus, és az okozza ezt. de érdekes, hogy a barátomnak is ilyen volt de neki 2 napig tartott, első nap lázasodott be és mondogatta, hogy rosszul van második nap lett nagyon magas láza és akkor nem tudott felkelni az ágyból, a harmadik nap reggelétől meg mintha elvágták volna, csak köhög..

nekem ez már a 4. nap és még mindig magas a lázam :S

2012. febr. 28. 16:17
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
aki szerint a 42 fokos láz halálos az leragadt a nagyanyáink meséinél. Nekem simán volt, nem mondom hogy kellemes volt de átvészeltem é sahogy olvasom a betet nagyon sok embernek volt már, szóval eléggé avittos már ez a vélekedés.
jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28: nekem életemben a legmagasabb lázam 39,5 volt, és majd meggebedtem. A 42 fok iszonyatosan sok. Nem mondom, egy-két napig biztos elviselhető, de annál hosszabb távon kinyír.
jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
egy éjszaka tartott, covidos voltam. Hánytam, hallucináltam de túl lehet élni, annyira nem éreztem halálkozeli állapotnak mnt ahogy képzelik sokan.
márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!