Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki merne elindulni a nagyvilág...

Ki merne elindulni a nagyvilágba nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy mint a régi filmekbe hogy csak mész és néha megállsz egy kicsit lóvét gyűjteni kajára meg tankolni aztán tovább a semmibe.
2012. ápr. 1. 22:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát ezen vacilálok éppen.
2012. ápr. 2. 13:12
 22/27 anonim ***** válasza:
20as: aha, választani kéne, hogy otthon nyomorogsz a hatvanezerből, vagy kijössz külföldre, nyelvtudás nélkül? tudod, mi lesz akkor? nyomoroghatsz a nulla bevételből. miért vannak ennyire eltájolva az emberek, nem hiszem el. külföld is szarban van ám (Anglia biztosan), létszámleépítések, lázongások, sztrájkok, vajon miért?
2012. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát Anglia most nem a legjobb választás lenne,hogy nyelvtudás nélkül szerencsét próbáljunk.

Én kint élek.Egyenlőre van munkám,de 2 hónapja rövidített munkarendben dolgozunk (nincs meló)Ma kaptuk meg a papírt,hogy az áprilisi hónap is rövidített lesz.2 hónapja a kényszer szabadnapokon (amit nem fizetnek) munkát keresek,mert úgy érzem hamarosan küldeni fogják el az embereket,elsőként rögtön a külföldieket..De hiába van nyelvtudásom,szakmám,gyakorlatom,referenciám,minden irodában csak annyit mondanak,hogy ha van valami hívnak.De most ők sem tudnak mit tenni,hiszen egyre több ember kerül az utcára.(A honda autógyár újra elküldött 3 hónapja 500 embert.) Szóval én is aggódom,hogy ha kirúgnak mit csinálok.Hogy fizetem a lakbért,a rezsit? Hova menjek ezek után??Haza?? vagy hová???

2012. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ma 20:50

még valamit..Hogy mennyire nem arany itt sem az élet.2 napja szinte minden benzinállomás be van zárva,mert sztrájkolnak a szállítok.A benzin árak magasban,és 2 napja alig van hely ahol lehet kapni benzin.Ha hamarosan nem nyitják meg,akkor az autót is letehetem,mert nem lesz benzin benne.

2012. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

06:43

"Az enyémek 18 évesen már 2nyelvvizsgávalálltak, és az csak a suliban tanult volt....hogy lehet EGyÁLTALÁN valaki nyelvtudás nélkül?"


Ahogyan az írásodat elnézem, neked még a magyar sem megy!!


Amúgy naponta lehet tapasztalni, hogy az itthoni nyelvvizsgájukkal sokan, meg sem tudnak kint szólalni...

2012. ápr. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

11:29


Minden szavaddal egyet értek mélységesen!


Én írtam, hogy bejártam a fél világot nyelvtudás nélkül.

Vicces lett volna, ha pl az USA-ban szükség esetén felmondom az ált. iskolás jelentést oroszul, hogy továris ucsítelj...stb...

2012. ápr. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
20.50es, nálunk már folynak a létszámleépítések. két embert elküldtek, csak a mi részlegünkről, a nagyobb területről meg kb. 50-et. párat áthelyeztek, akit tudtak, de ez kényszermegoldás volt, és nem is mindenkit. és pénzügyön dolgozom, folyamatosan látom, hogy hány embernek csökkennek a heti órái...rengetegnek!
2012. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!