Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki merne elindulni a nagyvilág...

Ki merne elindulni a nagyvilágba nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy mint a régi filmekbe hogy csak mész és néha megállsz egy kicsit lóvét gyűjteni kajára meg tankolni aztán tovább a semmibe.
2012. ápr. 1. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már nem működik...
2012. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Azt hiszem ezzel a módszerrel hamar felkopna az álla a bátor utazónak
2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
szerintem sem... :) (bár nyelvtudás nélkül már nem tudok elindulni,mert 2 nyelvből van felsőfokúm,ebből az egyik angol, a másik az olasz,és németül se adnak el)
2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
azért azt áruld már el, hogy nyelvtudás nélkül hogy gyűjtesz pénzt? nem tudsz dolgozni, ha nem érted meg, hogy mit is kell csinálni...arról nem is beszélve, hogy úgy vágnak át, ahogy akarnak.
2012. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
attól függ hogy lány vagy fiú e az illető... ha fiú lennék hamarabb elindulnék de egy min középfok angol tudás akkor is kell hozzá
2012. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

hát én nulla nyelvtudással mentem ki Angliába.Anno annak idején én oroszt tanultam,és azt se nagyon tudtam.Angolul a köszönöm, helló,igen,nem szavakon kívül más nem is igen tudtam.

Tapasztalatból mondnom,hogy semmi nyelvtudással megállni megállhatsz néha de lóvét gyűjteni nem nagyon lehet.Jobban mondva vagy kéreget az ember,vagy elkezd keresgélni hátha talál pár pennyt..Így sem enni,sem tankolni nem fog tudni.

Nekem szerencsém volt/van.Engem nagyon sokáig eltartottak,így volt hol aludnom,és volt mit ennem.Munkát hiába kerestem,sehol nem alkalmaztak.Végül épp hogy beszéltem mégis lett melóm.Egy angol barát(párom barátja) protezsált be egy céghez..

Ma is ott dolgozom,de még ma sem ugrálhatok új munkákat keresve,mert bár már értem mit mondanak,el is kommunikálok velük úgy-ahogy,de sok helyen még ez is kevés.

Ha nem lett volna a párom (aki nagyon jól tud angolul),ha nem lett volna ilyen szerencsém,akkor már réges-régen otthon lennék újra.A semmibe,egyedül sosem indultam volna el.

42/N

2012. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

....nem vak az a ló hanem bátor....

kb ez jut eszembe

2012. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy mint a régi filmekbe hogy csak mész és néha megállsz "


Csak azok a régi filmek mind amerikaiak, ahol azért elég nagy területen közös a nyelv...

2012. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
a kolompár család
2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

#9 "a kolompár család"

Ja.. megy, megy, kicsit lepihen, gyűjtöget. Ekkor a környéken hirtelen mobilissá válik az öntöttvas és a színesfém. Max. lecsukják kicsit, mert "színesfém gyűjtése közben magánterületre tévedt" (igen, annó a népszabiban hell istván így, eufremizálva írt a zámolyi cigányok tömeges letartóztatásáról), oszt' annyi.


Jogkövető polgárként, kultúremberként nem érdemes nyelvtudás nélkül nekiindulni. Nyelvtudással sem egy biztosítás, de úgy kicsit több az esély.

2012. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!