Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fotósként jó lehet keresni,...

Fotósként jó lehet keresni, illetve jól meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Magyarországon szinte már csak politikusként lehet jó pénzt keresni, de egy fotós kb. mennyit keres? Persze tudom, ez függ attól, hogy milyen munkái, hol vannak munkái, illetve milyen szinten csinálja.
2012. febr. 7. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad.Szerintem ha jónak érzed magad,vannak referenciaképes fotóid,akkor menj be a környékeden levő portálok székhelyére,irodáiba és ott mutogasd meg a képeid,persze előtte szelektáld meg,mert ha egy rossz is a megmutatni szándékozottak közé keveredik,nem fognak felvenni.De persze ez távmunkába is csinálható,e-mailben küldve a fotókat,és akkor számlára vagy Paypallal vagy akármilyen egyéb módon fizetnek.
2012. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!