Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban milyenek a munkák,...

Londonban milyenek a munkák, hogy lehet keresni, milyenek a lehetőségek?

Figyelt kérdés
én ruha boltban vagy márka boltban szeretnék dolgozni ha lehetne. vagy pultosként
2012. febr. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkákat itt nézhetsz: (Néhány hasznos oldal!)


[link]

[link]

[link]

[link]


A fizetések változóak! Minimálbértől a csillagos égig. A ruha boltos fizukról nem tudok, viszont annyit igen, hogy legtöbbször csak helyi(angol) tapasztalattal lehet.

2012. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg nem elkeseríteni akarlak, de baromi kicsi, vagy inkább 0. az esélye annak hogy te kimész,és ruha/márka boltban vagy pultosként dolgozz.

2évet voltam kint barátnőmmel, és még folyékony nyelvtudással sem hallottam olyanról aki el tudott helyezkedni ilyen helyen.

Nagyon nagy szerencse, vagy egy bivaly erős hátszél kellene hozzá!

Sajnos London-ban leginkább csak szar munkát találni, szállodai szoba takarítás látástól-mikulásig, vagy irány a gyár ahol lengyel ri***cok ugatnak veled ha lassú vagy.


Sajnos a munkaerőpiac borzasztóan telített!


Ez tapasztalat!

Ne hidd el amit mondanak, nincs kolbászból a kerítés!!


Kívánom hogy legyen szerencséd ha megpróbálod!


Üdv.

2012. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

En kint vagyok Angliaban, es egyet kell ertenem az elottem szoloval. Egy ideje itt vagyok mar,ugy jottem, hogylesz munkam egy ismeros altal, aztan nem lett belole semmi, es azota sem talaltam meg semmit. Voltam en is ruha boltokban, es mindenhol azt mondtak, hogy neten kell jelentkezni, vagy majd hivnak ha lesz valami. Raadasul most all minden, a munkakozvetitok is.

En is jarom az utcakat, es mindenhova beadom az oneletrajzom, mellette meg tanulom a nyelvet.

Talan majd sikerul egyszer valami.

2012. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!