Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismer valaki olyan cikkíró...

Ismer valaki olyan cikkíró munkát, ami nem átverés, és egy kis pénzt is lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, alkalmas vagyok rá, már küldtem egy hirdetésre próbacikket, de nem válaszolnak rá, lehet csak átverés.Egy kis mellékest szeretnék gyes mellé.Létezik neten valós hirdetés?
2012. febr. 2. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm,pénzt nem fogsz vele keresni,egy fillért se,de esetleg tudok egy oldalt,ahova ha írogatsz(ingyen),egy idő után (néhány tucat cikk megírása után) esetleg adhat a tulaj,a főszerkesztő referenciát egy fizetős laphoz való jelentkezéshez,ha tetszik neki,ahogy írsz...
2012. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a megoldás is érdekel!köszi, várom!
2012. febr. 2. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja,abban majdnem biztos vagyok,hogy ő soha egy cikkedért se fog tudni fizetni,nekem se fizet,én is önkéntesként vagyok nála,de itt Szombathelyen és talán még Vas megyében szerintem egész jó referenciának számít.
2012. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

ckkpiac és cikkpress.hu

Irsz egy ckket a megadott témába és ha megjelenk akkor kapsz 30at,ha top 10 akkor 60ft-ot.

2012. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huhh 30ft??Azzal tényleg kis pénzt lehet keresni,és jó pár cikket meg kell írni, hogy akár egy telefonszámlát fusson:( Még azért várok ötleteket, lehet a cikkeimmel "házalni" kéne honlapokon...?
2012. febr. 2. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A cikkpress.hu nekem nem megy.
2012. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. febr. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!