Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki Tud olyan Németországi...

Valaki Tud olyan Németországi munkát ahol havi fix 1500eurót meglehetne keresni?

Figyelt kérdés
bármilyen munka érdekel csak valós legyen és ténylegessen fizessen biztos forrásból legyen ne valami átverés!
2012. febr. 4. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,tudok.Nürnberg városában egy elektronikai cégnél operatori meló.(forrasztás,összeszerelési melók,szalagmelók) havi 1400-1700 euró.Itt dolgozom.Jelenleg csak "kéz alatt" vesznek fel bárkit is.( vagyis nincs hirdetve,de rokont,ismerőst,barátot be lehet protekcióval vinni)
2012. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ehhez milyen végzettség kell?
2012. febr. 5. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nyomdaipari végzettségem van.Mégis itt betanítottak,és forrasztok.Szóval ha tudsz forrasztani,ha tudsz dolgozni,és van egy kis nyelvtudás,meg segítséged,akkor akár te is dolgozhatnál ilyen helyen.De írtam,Nincs felvétel( csak kéz alatt)

(első)

2012. febr. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A forrasztó munka érdekelne. Kérem, hogy aki erről írt, illetve itt dolgozik, legyen szíves megírni a laszlobody@gmail.com címre a cég elérhetőségeit. Köszönöm! Egyébként én is nyomdász vagyok (gépmester), és most megyek Münchenbe egy nyomdát megnézni, esetleg szerződni. De mindig kell egy másik "szál" is, amin esetleg tovább lehet menni...!
2012. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!