Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A történész hogy kap fizetést...

A történész hogy kap fizetést itt m. országon? Mert egy munka sincs amiben történészt keresnek a végzetségem megvan meg minden ami kell de ezzeel hogy lehetne munkát vállani itt m országon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 19:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
mi értelme van halmozni a diplomákat? Szerintem nem a diplomák száma számít, hanem az, hogy ha van, azzal mit ér el az ember, hová jut. Ha valaki életképtelen, csinálhat még 8 diplomát, azzal sem fog előrébb jutni...Egyszerűen nincs semmi ésszerűség abban, hogy valaki gyűjtögeti a diplomákat, aztán meg elmondhassa mindenhol hogy neki hány van...kit érdekel? Ha volt ilyen hülye valaki, hogy ennyi dplomát összehozzon és nem tud érvényesülni vele, az megérdemli...tanuljon egyet ki az ember, arra építsen rá + megfelelő és passzoló nyelvismeret és lehet menni előre. Valaki írjon már egy ésszerű okot (jó azon kívül h szereti vizsgázni meg tanulni...meg hogy elmondhassa magáról az illető h milyen "tanult") hogy mi értelme van fél tucat diplomának? Én ezt max úgy tudom elképzelni, hogy valami sejk fia vagyok és úgy sem számít hogy mit a végzettségem, mert nem fogok éhen halni és azt tanulhatok amit akarok. Szerintem az az értelmes, ha valaki egy szakmában profi, és arra épít rá, vagy egészíti ki...most ezek a BA-s végzettségek többsége egyenlőek a nullával, azt jelenti, hogy tanulgattad valamikor az adott szakot. Persze van értéke, de még sem.
2014. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Közel 3 éve, hogy írtam-e tárgykörben. Lehet, hogy már senki nem fogja olvasni, de azért leírom az utolsó bejegyzést tevőnek. Nem vagyok sejk fia, bizony szegény családból származom. Miért érdemes diplomát vagy akár más végzettséget szerezni?Pontosan azért, amiért több nyelven beszélni.Nem lesz mindig az ember fiatal, az életút mindig kiszámíthatatlan, soha nem tudhatod, hogy éppen milyen képzettség kell.Nem szoktam vele dicsekedni, hogy hány diplomám van, de jó dolog mindig új emberekkel, új szemléletmóddal találkozni. Én soha nem bántam meg, hogy többet és többet tanultam és nem is fogom. Ha csak annyi marad utánam, hogy leszármazóim büszkék lesznek rám, hogy ősük ennyit tanult, már megérte.
2017. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!