Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Helyes ez a bérletfizetési mód?

Helyes ez a bérletfizetési mód?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy fizeti a BKV-bérletet a cég, hogy megkapjuk a normál fizetést, amiből megvesszük a bérletet, számlát kérünk róla, azt bemutatjuk a főnöknek és úgy kapjuk meg kp a bérlet árát, tehát olyan, mintha nem költöttünk volna a fizuból. Én úgy tudom, hogy a bérlet az béren kívüli juttatás, nem? Tehát a normál béren felül kéne adni még a bérletre.
2011. aug. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez minden cégnél így van ;) Nekik valahogy el kell számolniuk, hogy mire adják oda a plusz pénzt. Normál béren felül van, hiszen visszakapod a pénzt.
2011. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem nagyon értek ezekhez, azért kérdeztem meg. Csak mivel ugyen az a neve, hogy béren felüli, ezért úgy gondoltam, hogy a fizudon felül kapsz rá pénzt.
2011. aug. 18. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy kapsz egy bérletet, hogy az neked nem kerül pénzedbe, max egy pár nap erejéig meg kell előlegezni az árát. Előre pénzt adni egyetlen cég sem fog erre, max az képzelhető el, hogy előre megveszik az összes dolgozó bérletét és csak a bérleteket osztják ki.

2011. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem a problémádat, a fizetéseden felül kapsz rá pénzt így is, csak bizonyítanod kell, hogy tényleg megvetted
2011. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Béren KÍVÜLI nem béren felüli...
2011. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De béren kívül kapod meg :D hiszen előre megveszed, de utána visszakapod, tehát plusz pénz. Igaz, hogy a béredből veszed meg, de utána pluszban kapod vissza.
2011. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szépen leírtad, hogy a béreden felül kapsz még pénzt a bérletre. Akkor mi a gond? Nem értem.
2011. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!