Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek 500 FT-s órabérért...

Elmennétek 500 FT-s órabérért dolgozni?

Figyelt kérdés

Van most egy lehetőségem egy kávézónál,este zárás után besegíteni a szomszédban 500/óráért.

Pozitívumok: csak 4 asztal van kicsi területen kell felsöpörni,és a ház előtt felsöpörni(ez egy rövid szakasz) egy két dolgot segíteni elpakolni de kb ennyi.1-2 órás munkákról van szó naponta(bár ha lenne kedvem napi 8 órát is segíthetnék de jobban tetszik a csak 2.

Igazából annyira nem vagyok rászorulva,ezért nagyon kevésnek tűnik az 500..máshol mennyit kapnak a diákok?


2011. júl. 13. 23:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
70%
Szóljatok az APEHnek! xD
2011. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
100%
Ez jó
2011. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt vidéken azok a szerencsések,akik munkát találnak,elmennek akár 350 ft/óráért is,és boldogok,hogy munkájuk van.Van itt egy húsfeldolgozó a közelben,napi 12 órás műszakok vannak,állva kell dolgozni.Ezért kapnak havi 80 körül,a fizetés 60%-át étkezési jegyben.Akinek nem tetszik,mehet,van helyette jelentkező ezer is.

Párom lovakkal dolgozott Pesten,kemény fizikai munka 3 műszakban.Délelőtt 20-25 lovat látott el egyedül,délután és éjszaka 70 lovat.Mindezt 78-80 ezer nettóért műszakpótlékokkal.Nem volt más,csinálnia kellett,tönkre is ment bele,leszázalékolták.

Ez volt a pasaréti Honvéd Lovardában.

2011. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Hát ha az APEH-ed ráér arra,hogy engem kövessen le,hajrá ;)

Megyek életem első munka óráira!

2011. júl. 14. 20:43
 45/48 anonim válasza:
100%
Na ezt a konkrét kérdést és az erre adott konkrét válaszokat(leszámítva a minősítéseket és sértegetéseket) meg kéne mutatni honatyáinknak, hogy ki mennyiért dolgozik. Vajon elhinnék?
2011. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

01:27


Szerintem ők ezzel nagyon is tisztában vannak.

De valószínűleg olyan reakciójuk lenne, mint: "Pontosan tudjuk, mekkora a baj s azon munkálkodunk keményen, hogy ezen változtassunk. A következő projectünkben..." vagy "Valóban szörnyű, hogy ide jutott Magyarország az előttünk hatalmon lévő kormány téves intézkedései miatt"

esetleg "Szomorú, ami ma Magyarországon uralkodik a bérek tekintetében. A bérek......... éppen ezért meg kell érteni, hogy....... a statisztika szerint is..... végeredményben tisztán látszik, hogy mely területekre kell összpontosítanunk."

Tehát a szokásos szövegelés,. Ha észrevettétek sokszor nem is a kérdésre válaszolnak, vagy bármi a téma ugyanolyan választ kapunk. Kész kabaré.

2011. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Ma már 580 a minimálbér, én ehhez képest pl 500at keresek. Csak azért, mert nem lesz hosszú időtartamú a dolog, de még így se ujjongok érte.

Nem mennék egyébként. De pár hétig elviselem.

2014. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Én jelenleg főiskolába járok és 520 Ft az órabérem. Recepciós vagyok. Megalázónak érzem ezt a pénzt, de 3 éve itt vagyok és csak éjjelt vállalok amit végigalszok, filmezek, netezek. A póker nem hülyeség, hisz közeli ismerősöm az elmúlt 5 évben nem ment vele havi 500 ezer forint tiszta bevétel alá, de én nem pókerezek, mert túl időigényes. Havi 120 ezret kapok kézbe, így én is kiegészítem egy ideje sportfogadással(igen, ez egy külön szakma). Jelenleg végre ott tartok, hogy nem csak havi 70-80 ezer forint a tiszta hasznom, hanem áttérhetek az ebből való megélhetésre. A jó válasz a kérdésedre az, hogy soha többé nem fogok ilyen órabérért elvállalni semmit, mert megaláznak azzal, hogy az adócsaló vállalkozó rajtam nyerészkedik, miközben én szívok, de csodás lehetőség volt, hisz megismertem a profi fogadást ami kiránt(ott) ebből.
2015. ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!