Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek a másik interjúra?

Elmennétek a másik interjúra?

Figyelt kérdés

Két állásra jelentkeztem, az egyikről gyorsabban jött visszajelzés, meg volt az interjú, másnap már mehettem betanulni. Nem olyan rossz hely, bár nem a legszebb munkakörnyezet, de közel van, rugalmas én dönthetem el, hogy délelőtt vagy délután járok be, ezt hétről hétre váltogathatom is akár, és azt is eldönthetem, hogy ötször hat vagy négyszer nyolc órát szeretnék bent lenni, lényeg az, hogy legyen benne valami rendszer és végezzem el a feladataimat időre és nem olyan rossz a fizetés sem ilyen feltételekhez képest meg a kollégák is normálisnak tűnnek.


Most kerestek a másik helyről, hogy csütörtökön várnának interjúra. Ez egy nagyobb, profibb cég, jobbak a munkakörülmények (szebb, jobban felszerelt iroda meg mittudom én), talán kicsit több lenne a fizetés, de napi plusz két óra utazást jelentene, és nem olyan rugalmas a munkaidő, mint az előzőnél, pl eleve csak 8órázni tudnék.


Én úgy gondoltam, hogy lemondom, hogy már van másik, ti lemondanátok? Ja és az interjú ideje akkor van, mikor az első helyen épp ott kell már lennem rendesen, hogy tanuljak.


2011. márc. 8. 14:01
 1/5 anonim válasza:
Én megtartanám a jelenlegit. Nekem a mondandód alapján szimpibb. Szóval nem mennék el a másik interjúra csütörtökön.
2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na igen, annyival meg nem valószínű, hogy jobban jársz anyagilag, hogy érdemes lenne bevállalni a napi 2 óra utazást. (Az nagyon sok ám hosszú távon. Persze sokan triviálisnak gondolják, de nagyon fontos szempont)
2011. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is maradnék az első helyen! Heti 4*8 óra! 3 szabadnap egy héten!!!
2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor küldök emailt nekik, megköszönöm a lehetőséget és leírom, hogy időközben már nem aktuális. Ne adja Isten, hogy ez még se jöjjön össze, de akkor legalább emlékeznek rá, hogy normálisan mondtam le. Végül is, itt már tanulok, de az meg csak egy interjú lenne, ki tudja felvennének-e egyáltalán.
2011. márc. 8. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ettől függetlenül elmennék az interjúra, ha meg tudnám oldani a hiányzást a másik helyen. Ha nem lenne gond belőle. Egy állásinterjú mindig jó tapasztalat. Többet megtudsz a cégről, aztán legfeljebb visszautasítod az állásajánlatot, ha hívnának, de biztos lehetnél benne, hogy van ott is esélyed esetleg a későbbiekben.
2011. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!