Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kérje el az ember...

Hogyan kérje el az ember magát a munkából, interjúra?

Figyelt kérdés
Változtatni akarok az állásomon, de nem akarok kilépni addíg amíg nem találtam másik munkát. Az a gond, hogy délelőtt hívják be az embert interjúra, de akkor pedig dolgozik. a közvetlen főnököm azt mondta, hogy szívesen elenged, de a munkatársak észrevennék és sztem panaszkodnának. A nagyfőnök pedig nem szívesen enged el senkit sem. A közvetlen főnököm is fél hogy ha elenged sokszor akkor ledorgálják. Mit lehet tenni ?
2011. júl. 24. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabadság?
2011. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hivatkozz másra
2011. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másra hivatkozva amúgy sem engedik el az embert, csőtörésre mindíg nem lehet fogni. Szabadságot meg nem biztos hogy kiadják 1 nappal előre és ellőni az összes szabadságot interjúkra sem jó.
2011. júl. 24. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

pedig hidd el

annál minden 1000x jobb mintha megmondod h állásinterjúra tiplizel


tuti találnak valami okot előbb-utóbb h kirúgjanak

és ha az új meló nem jön össze akkor szívás.


egyik munkaadó se bírja a nem lojális munkaerőt.

2011. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a leendő munkaadóval könnyebb egyeztetni. Írd meg, hogy még alkalmazásban vagy, ezért tudnak-e fogadni munkaidő után vagy ebédszünetben?
2011. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondd h összeszedtél vmi vírust, hányás, hasmenés...akkor 1 nap szabit simán kiadnak.
2011. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többször voltam interjún, ami 5 vagy 6 órakor kezdődött. Sok helyen megértik, első körben próbáld megmagyarázni hogy még alkalmazásban állsz. A maradék esetben pedig marad a kamuzás.
2011. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm családi gondra hivatkozott. Nem szép dolog, de mégsem mondhatta meg, hogy másik állást keres. A főnöke megértette, nem is faggatta.
2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben van egyszer egyszer lehet hivatkozni, de sorozatosan pl 2 hetente egyszer.
2011. aug. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!