Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek 500 FT-s órabérért...

Elmennétek 500 FT-s órabérért dolgozni?

Figyelt kérdés

Van most egy lehetőségem egy kávézónál,este zárás után besegíteni a szomszédban 500/óráért.

Pozitívumok: csak 4 asztal van kicsi területen kell felsöpörni,és a ház előtt felsöpörni(ez egy rövid szakasz) egy két dolgot segíteni elpakolni de kb ennyi.1-2 órás munkákról van szó naponta(bár ha lenne kedvem napi 8 órát is segíthetnék de jobban tetszik a csak 2.

Igazából annyira nem vagyok rászorulva,ezért nagyon kevésnek tűnik az 500..máshol mennyit kapnak a diákok?


2011. júl. 13. 23:18
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet naponta egy ezres nem tűnik soknak, de ha úgy nézed hogy heti 7000 ft, akkor már nem mindegy. Mondjuk én rá lennék szorulva, úgyhogy gondolkodás nélkül elfogadnám.

18/l

2011. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
24%
Fenéket. De nekem van jobb lehetőségem.
2011. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
100%
Mennék hát, ahova jelentkeztem, ott sz@rnak a fejemre.
2011. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 ava87 ***** válasza:
100%
Dolgoztam már kevesebbért is.
2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmennék. AMúgy mellékesen megjegyzem, hogy a havi fizetésem 70 E Ft, ennyit kapok mint egészségügyi adminisztrátor. Tehát ha azt vesszük, ez ahhoz képes elég jó órabér.
2011. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
23;33-as hozzászólóval max. egyetértek. Én is azt látom a környezetemben, h a diákmunkát sokszor jobban megfizetik, mint egy felnőtt munkavállalót, aki adott esetben akár családfenntartó is.Sok ember ennél alacsonyabb órabérért kénytelen dolgozni, h a gyerekét el tudja tartani és a rezsijét ki tudja fizetni. A munkáltatók visszaélnek a felnőtt munkavállalók kiszolgáltatott helyzetével azaz,h kénytelen elvállalni a munkát bármilyen keveset is fizetnek érte, mert az is több a semminél.Nagyon felháborítónak találom ezt a kizsákmányolást. Rosszabb mint a rablókapitalizmus.Úgyhogy örülj a szerencsédnek,h ennyi pént kereshetsz úgyszólván semmi munkával és még rá sem vagy szorulva a pénzre.
2011. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
69%

Te ne menj el ide dolgozni... Mert nincs rá szükséged... 20 évesen élj inkább anyuci-apuci nyakán... (A szememről lesült volna a bőr...)

Inkább keress a környéken egy családanyát, vagy nézz szét az ismerőseid körében, aki nagyon-nagy szüksége lenne erre az állásra teljes munkaidőben, és ajánld be! Neked sem kell dolgozni, és nem fog letörni a műkörmöd, anyuéktól így is úgy is megkapod azt az ezrest, és még meg is mentettél egy családot!

2011. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Wáá,hogy te mennyire elkeseredett szerencsétlen életű paraszt lehetsz.Nem értem mire fel a sértegetés.Nem mondtam hogy a szüleim tartanak el ;)

Az hogy együtt élünk nem jelenti azt hogy anyuci apuci is tart el. Mellesleg 20 évesen mit kéne csinálnom egyetem mellett?Nem tudok a szakom mellett munkát vállalni,mert nekem sok házim van és rengeteg ZHm.Az hogy nyáron otthon ülök és vettek nekem egy úszó bérletet 3 hónapra ezért nem fog lesülni az arcomról a bőr. -.- ez egy ajándék volt. Az hogy a család nincs rászorulva pénzre,így nem várják el azt hogy felmossak,söprögessek takarítsak éjszakánkét szerintem nem gond,szerintük sem. Nem utolsó sorban pedig pókernek köszönhetően elég sok pénzem van ;) én vettem haza pl plazma tv-t karácsonyra mindenkinek,a nappaliba és nem magamnak a saját szobámba. Ennek ellenére besegítek a kávézóban is mert a pénz sosem árt,gyűjthetek tovább. A kérdés nem az átruházásról szólt,hanem arról hogy ennyiért megéri e dolgozni.Ennyi.

2011. júl. 14. 12:56
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem jó nagy kamus vagy. Ha fogalmad sincs arról ki mennyiért dolgozik akkor majd pont elhisszük h pókeren nyertél. Pláne annyit h mindenkinek vegyél egy plazma tv-t.

Ne haragudj de ezt nem veszem be.

Inkább a két kezeddel keresd a pénzt ne szerencsejátékokon.

Szánalmas.

2011. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Attól még hogy pókerezem,nem kell tudnom ki mennyit keres,ez csak egy játék. Mi az hogy a két kezemmel dolgozzak?Megvan a lehetőségem játszva nyernem ésszel és szerencsével. És nem mindenkinek egy plazma hanem a családnak egy közös.
2011. júl. 14. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!