Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek 500 FT-s órabérért...

Elmennétek 500 FT-s órabérért dolgozni?

Figyelt kérdés

Van most egy lehetőségem egy kávézónál,este zárás után besegíteni a szomszédban 500/óráért.

Pozitívumok: csak 4 asztal van kicsi területen kell felsöpörni,és a ház előtt felsöpörni(ez egy rövid szakasz) egy két dolgot segíteni elpakolni de kb ennyi.1-2 órás munkákról van szó naponta(bár ha lenne kedvem napi 8 órát is segíthetnék de jobban tetszik a csak 2.

Igazából annyira nem vagyok rászorulva,ezért nagyon kevésnek tűnik az 500..máshol mennyit kapnak a diákok?


2011. júl. 13. 23:18
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem 450, ezért igen.
2011. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:
100%
kérdező te nagyon fiatal lehetsz ha ennyire nem tudod mi a helyzet a világban...
2011. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Én ha 400ft/órás munkára hívnának is sírva mennék örömömben,főleg így hogy a munka se kemény: D

16/L

2011. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:
48%
figyel 12 éves vagyok és a fűnyírásért ennyit kapok de egyébként ahogy gondolod :)
2011. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira.Csak soha nem dolgoztam még...így nem szembesültem a bérekkel sem,meg ismerősök között sem merült fel eddig.20 éves vagyok.
2011. júl. 13. 23:40
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az. Én már nem vagyok diák, de rendes munkát is elvállalnék akár 500 forintos órabérrel is!

Itt vidéken semmi sincs, még azoknak sem akik hiperszuper végzettséggel rendelkeznek. Hát még annak, akinek pl. valamilyen okból ott kellett hagynia anno a sulit így nincs végzettsége, viszont folytatni sem tudja, hiszen ahhoz is pénz kell. Még tescoba se vesznek fel. Én simán elmennék söprögetni esténként, pláne ilyen kultúrált helyre (mégsem utcát kell söpörni) ami közel is van.


Nem tudom, nap közben mit csinálsz ha lényegében semmit akkor legalább el tudod magad foglalni kicsit a munkával és csinálsz valami hasznosat. Ha pedig sokat agyalsz napközben akkor este jó egy kis fizikai munkát végezni, szinte kikapcsolódás. De még ha valaki fizikai munkát is végez nappal este akkor is el lehet vállalni ilyen kis laza munkát, gondolom közben tudtok beszélgetni is és ilyenkor este pont jó idő van.


Jó neked, hogy nem vagy rászorulva. Ettől függetlenül ha a helyedben lennék én mennék 8 órára, legalább tudnék pénzt félretenni. Vagy te tudod, de nem biztos, hogy mindig ilyen jó anyagi körülmények között fogsz élni.

2011. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
el
2011. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ráadásul neked gondolom nem kell a nap végén főzni a családra. Még ha bulizós típus vagy is, akkor is jutna időd arra is. Én biztos mennék dolgozni, amikor csak lehet!
2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
87%
Elmennék bármennyiért, csak ne kelljen itthon rohadnom!
2011. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Miért rohadsz otthon?Én minden nap járok futni,úszni napozok és alszom,sokszor egyedül de még így is izgisebb mint otthon rohadni..
2011. júl. 13. 23:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!