Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek vissza? Ez így nem...

Menjek vissza? Ez így nem maradhat sokáig.

Figyelt kérdés

Megmondtam a főnökömnek hogy ennyi volt nem megyek dolgozni. Pár hete volt a 3. balesetem kamionnal. Igen bevallom volt olyan amikor én voltam a hibás de most nem (mielőtt elkezdenétek baszogatni h csak kamionos vagyok). Ez úgy volt hogy egyszer fogott a fék egyszer nem (pont haza akartam hozni megnézni). Egy lejtös úton mentem és nem tudtam fékezni, először elrántottam a kormányt hogy ne menjek bele aki előttem ment de láttam hogy szemből is jönnek ezért vissza rántottam és egy másik kamion fogott meg, nem akarok úton meghalni. Most munkanélküli vagyok. Még anyagilag bírjuk de jó lenne keresni valamit de mit? Nincs semmi...kamionos meg nem akarok lenni, legalábbis egy jó ideig biztos nem. Biztonsági őrön is gondolkoztam de az most nem kell, a benzinkutasokat szivatják, bolt kizárva, mi van még? utcaseprő nem akarok lenni. Muszáj lesz vissza menni?

28F


2011. júl. 5. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A boltos, meg az utcaseprő miért kizárva? Amúgy van még több szakma is, ne add fel, nézz körül!
2011. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Niburta válasza:
70%

Otthon gondolom rosszak a tapasztalataid kamionsofőrként. Miért nem próbálod meg Angliában? Párom eredeti szakmája szakács és most ő is kamionsofőr itt. A kamionok biztonságosak, az előírásokat betartják, a kereset nagyon jó és még közlekedési kultúra is van.

Otthon sajnos nem sok lehetőség van. Botrányosan alacsonyak a bérek. Én középvezetőként otthon (bár otthoni viszonylatban nagyon jónak számított a bérem) annyit kerestem, mint itt nulla felelősséggel negyedannyi munkával.

2011. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Buszra nincs jogsid? Elmehetnél buszsofőrnek, nem feltétlen volán meg BKV ra gondolok. Nemzetközi buszok ilyesmik. Bátyám is kamionos volt és onnan ment buszozni.
2011. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is!
2011. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Buszra nincs. Hát utcaseprő...abból eltudok tartani egy családot? meg az se mehetne sokáig. amúgy köszi
2011. júl. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!