Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondhatom fel a közmunkát...

Hogy mondhatom fel a közmunkát? Hová menjek először és mit mondjak, az igazat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja dolgozok, de fel akarok mondani, mert elköltözöm, és ebben a városban nem tudok folytatni már, és annyira rugalmatlan a rendszer, hogy nem lehet úgy, hogy más városban folytatom, ezért fel akarom bontani a szerződést.
2011. okt. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A közmunka nem csak akkor kötelező, ha bármiféle ellátást akarsz kapni munkanélküliként? Én soha még csak be sem jelentkeztem a munkaügyi hivatalnál, ha épp nem volt munkám, mégsem volt soha problémám belőle. Én úgy tudom, hogy az egész hacacáré opcionális.
2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én regisztrálva voltam és kaptam is a szoc. segélyt, és most szeptembertől közmunkán vagyok, de költöznöm kell, és nem lehet ledogozni a maradékot máshol. Így a jövőben nem kapom majd asegélyt, sem biztosítást stb.
2011. okt. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!