Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a munkaadók a "szerencsétlen" munkanélkülinek?

Figyelt kérdés

Tele van a f....om a szemét álláshirdetőkkel !!!!

3 hónapja nincs állásom,ha nem 500 (!!!!!) e-mail-re írtam,akkor egyre sem !!

Ne vegyen fel,oké !! DE LEGALÁBB ÍRJON VISSZA A PARASZT, hogy nem vagy jó nekem !!!

Nincs igazam?


2011. jún. 19. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás elutasító választ írni. Beküldöd a CV-t ha behívnak akkor kapsz válszt, vagy hívnak. Ha nem hívnak,akkor az azt jelenti,hogy NEM.

Tudod micsoda meló lenne mindenkinek válaszolni?

2011. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele,hogy naponta legalább 500 embernek kéne vissza üzenni,hogy sajnálják de nem veszik fel.Ehhez már külön munkaerő kellene aki megírja az email-ket.Így a cégeknek sokkal olcsóbb ha "nem reagálnak".

Az igazság az,hogy ha 2 héten belül nincs visszajelzés,akkor el lehet könyvelni,hogy ezt az állást sem te kaptad meg..

Felesleges ezért mérgelődni,mert csak a te idegeid mennek tönkre.

Vigasztalásképpen mondom,hogy ugyanez volt 20 évvel ezelőtt is.

Ha elment az ember munkát keresni,és azt mondták neki,hogy írja le a telefonszámát,majd visszahívják,akkor 100% -ra biztos lehetett,hogy sosem fog hallani róluk többé.Ma sem változott semmi.

UI: Én 3 éve nem dolgozom,gondold el,mennyi önéletrajz,mennyi utánajárás,mennyi telefonba került ez nekem..De majd csak lesz valahogy..

2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚÚÚÚÚ.... Nem irigyellek !! :(

Az,hogy "majd lesz valahogy",pár évvel ezelőtt magyarázat volt. Én is hittem benne... De ma már sajnos nem.

Sehogy nem lesz !!!!! Mindennap jön valami még rosszabb...

Már az őrület határán állok.. :(

2011. jún. 19. 12:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,mi a végzettséged,milyen nyelveket beszélsz, de ha úgy látod,hogy reménytelen állást találnod, akkor vállalj el akármit és tanulj tovább.

Nagyon sok ismerősöm van akik használhatalan diplomákkal küzdenek,pedig semmi értelme,csak rosszab lesz nekik,mert soha nem lesz szükség arra amit ők végeztek.

Akkor inkább tanulj egy jó szakmát és nem lesz gondod

2011. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

" hónapja nincs állásom,ha nem 500 (!!!!!) e-mail-re írtam,akkor egyre sem !! "


Ha egy hirdetésre nem 500 érdeklődő érkezik, akkor egy sem...

2011. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
3 éve nincs állásod?? Akkor miből élsz? Mond el mert nekem 28.-a lesz az utolsó napom....
2011. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Láttad a Kaptár című filmtrilógiát? A munkanélküliek olyanok mint a zombik a munkaadó meg a fincsi élő emberi hús.
2011. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:18 vagyok

Én írtam,hogy 3 éve nincs állásom.

Én a nyelvtudás hiánya miatt nem kapok állást,de nem vagyok elkeseredve,mert tudom,hogy egyszer minden jóra fordul,és fogok dolgozni 8 órában ami bejelentett lesz.Addig meg a párom dolgozik,és én meg "feketén" takarítok több lakásban.De már nagyon örülnék annak,ha lenne bejelentett fix munkám ahol adóznék,biztosítást fizetnék stb..Életemben most vagyok először ilyen hosszú ideje munkanélküli.De nem kesergek.Inkább örülök annak ami van,és tudom,hogy egyszer úgyis minden jóra fordul..

Remélem kedves kérdező,hogy neked is jó lesz majd,csak nem szabad teljesen elkeseredni..

(A mosolygó embereknek sokkal több minden sikerül..:) )

2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én egy 43 éves nő vagyok. Vendéglátóipari eladó a szakmám. Már elvégeztem másik három tanfolyamot.

ahh!!

:(

2011. jún. 19. 17:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi a címe? Kaptár? Már keresem is! :))
2011. jún. 19. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!