Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre is bocsi az önsajnálatért, de a történet a következő:

Voltam állásinterjún, ahol kormánytisztviselői vagy közalkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatnának embereket és közölték velem, mivel az apeh felé tartozásom van nem vehetnek fel, hiába mennék át a többi alkalmassági teszten is, mert még a munkaszerződés aláírása előtt átvilágítás van és számít. Csakhogy amíg nem vesznek fel, addig nincs miből kifizetnem a felhalmozott tartozást, amit annak köszönhetek, hogy kényszervállalkozó voltam évekig, mert alkalmazottnak nem kellettem sehova kisgyerekkel. Most végre lehetne értelme annak, hogy közgazdász diplomám van, és a még óvodás gyerekem mellett a munkaideje is jó lenne az állásnak, erre megint megszívom a 3 év kényszerbiztosítózás miatt.

Járt már közületek is így valaki, hogy azért nem tudott valahova bekerülni közalkalmazotti vagy kormánytisztviselői munkakörbe, mert apehtartozása volt? Mit tudtál utána kezdeni?


2011. júl. 6. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a kapitalizmusban.
2011. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!