Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Borsodiak! Csak én nem találok...

Borsodiak! Csak én nem találok munkát? Én vagyok szerencsétlen vagy itt tényleg nincs munka?

Figyelt kérdés
19/L
2011. jan. 13. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? A Jabil most is keres néhány száz embert.
2011. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

És vajon a Jabil megbízható cég?

Nem zsigereli ki a munkásait?


Egyébként én is munkát keresek, hülye sem vagyok, nincsenek nagy igényeim és mégsem találtam eddig semmit, szóval nem vagy egyedül.

Legjobb lenne külföldre menni dolgozni.

2011. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Jabil egy munkahely, ahol ledolgozod a 8 órát és cserébe kapsz fizetést.

Gondolom 19 évesen nem azért keres munkát mert vagy egy szuperjó szakmája vagy egy diplomája.

2011. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy = van
2011. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos én pl. 31 éves vagyok gyógymasszőri végzettséggel és mégis kitörölhetem vele, mert Borsodban nincs pénze az embereknek masszőrre, a kórházakba pedig csak úgy lehet munkát találni, ha valaki kihal onnan...


Tehát nem minden a papír, ez az ország halott munka terén (is).

2011. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Műszaki informatikus vagyok! MLM cég, Zepter hasónlók nem érdekelnek! A jabil meg egy borzalmas hely 12 óra rab munka! 68ezer forintért!
2011. jan. 14. 07:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökasszisztensi? Kedves sorstársam azzal sajnos én sem találok semmi értelmeset másik megyében. Lehet azt hiszik a cégek, hogy valami értéktelen papír, közben ugyanazt tanultuk, mint a mérnök infosok, kevesebb töltelékórával és sajnos diploma nélkül. 21/f
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én nagyon messze lakom az összes megyéhez! Pont borsod közepén lakom! :(
2011. jan. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!