Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát érdemesebb...

Melyik munkát érdemesebb választanom?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyemen nem kell túl sok mindent csinálnom, de nem is szeretem, mert a nap nagy részében csak netezem, és úgy érzem, innen nem lesz előrelépési lehetőségem...viszont elég jól fizetnek.

A másik lehetőség még nem biztos, de fel akarok készülni a válasszal, ha azzal hívnak, hogy mehetnék...ez valószínűleg egy sokkal érdekesebb, ráadásul szakmába vágó munka lenne, olyan, ami érdekel, és amit tanultam, és innen a későbbiekben, a tapasztalattal a hátam mögött szerintem könnyű lenne olyan helyekre továbbmenni, amik még jobban érdekelnek, és szintén ugyanabban a szakmában lenne...viszont itt kb 50.000 Ft-tal kevesebbet fizetnének havonta...

Ahol most vagyok jó a társaság, de a másik helyen is fiatalosak a dolgozók...

Ti mit csinálnátok?


2011. jún. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszútávon biztos, hogy az új lehetőséggel járnál jobban. Persze az nem mindegy, mihez képest lenne 50 ezerrel kevesebb a fizu. Ha mondjuk 300 helyett kapsz 250-et, akkor mégsem akkora probléma, mintha 170 helyett 120-at kapnál.

Ha nem anyagilag is még elfogadható, akkor vágj bele! Feltéve, ha téged választanak...

2011. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a fizuk a második variácókhoz hasonlítanak inkább...ezért vagyok én is gondban...
2011. jún. 13. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam már többször hasonló cipőben, és mindig az újat választottam, majd később megbántam. Mégsem volt olyan jó ott a társaság, kevesebb a fizu, és nem hozta be a szakmailag hozzá fűzött reményeket. Most megint olyan helyen dolgozom, ahol kevesebb a melóm, lásd, most is netezem… Ezen már nem stresszelek, inkább élvezem, és tanulok a szabadidőmbe.

Szerintem maradj, örülj neki!

2011. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én is jól keresek de utálom mint a ****-t. Inkább dolgoznék olyat, amit szeretek kevesebbért, mint ilyet amivel kirívóan jól keresek de az idegeimre megy.


Ha a másik utadban van karrier, akkor go for it! Ha nem, akkor keress pénzt a mostanin és ha már van elég akkor válts.

2011. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!