Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért utálja mindenki a főnökét?

Miért utálja mindenki a főnökét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
67%

Én azért utáltam az előző főnököm, mert Hitlert éltette és a zsidókat szidta, ráadásul eltüntetett több nap szabadságomat. (Nem vagyok zsidó.) Azután visszatérően szidta a munkámat, de sosem mondott konkrétumot, csak hogy lassú vagyok meg ilyenek. De amikor kérdeztem, hogy pontosan mikor és mit csinálta rosszul, nem válaszolt semmit.


Hát ezért. :-) De azóta már eljöttem onnan. Most nincs főnököm. :-) :-(

2011. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb főnök visszaél a helyzetével. A normális főnökkel, aki korrekt, nincs semmi bajom.


DE! pl. a jelenlegi főnököm folyamatosan kiabál velem, nem egyszer elmondta, hogy bármikor talál a helyemre mást, pedig nagyon igyekszem és szorgalmas vagyok.

Nem beszélhetünk, ihatunk munka közben, nem mehetünk ki wc-re, percre pontosan megnézi, mikor jövünk vissza a szünetről. Mintha valamilyen rabszolgák lennénk.

Azt gondolom ez senkinek nem tetszene, Neked sem.

2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mert itt mindenki utál mindenkit. A főnököt, az anyóst, a sógornőt, a védőnőt, az exférjet és sorolhatnám. Szánalmas. De akinek nincs baja vele az nem fogja kiírni, így nem láthatod.
2011. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Olyan hozzáállású főnőkőt én is utálok.Egyszer volt egy nagyon sz@mét főnőkőm.Ott alázott mindenkit ahol tudott.Viszont voltak olyan főnőkeim akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot,gyermekeikkel bulizni jártunk,hétvégéken összejártunk és most is beszélünk telefonon,email-en.Jelenlegi főnőkömet(nő)nem kedvelem.Tudását tekintve,nulla,beképzelt.Kövér,nagy mellei vannak és azokat mindig kiteszi a férfi kollégáknak.Gusztustalan.Kedvence egy alkoholista beosztott.Na azzal susmognak egész nap.Viselkedése inkább a sarokra való,még ugy is viháncol.ÁÁÁáááááá
2011. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

en nem utalom, de nem tudok felnezni ra abszolut... Szakmailag sokkal kepzettebb es "up to date" vagyok nala,mint ahogy tobb kollega is. Azt se tudja, mit es hogyan dolgozunk,csak facebookozik az irodajaban. Az ugyfelek se erdeklik, nem ismeri egyiket sem. Ezt kompenzalando, sokszor hibakat keres a mi munkankban, szorszalhasogato modon - nem szokott talalni, de neha rajon,es akkor piszkalodik (mi ez apapirfecni itt kaliberu dolgok)


Vagy pl. Lejar a munkaido, egy orat ulunk a semmiert, amikor szedelozkodnenk, nem enged haza,mondvan nem vegeztunk...csak hogy 5 perccel kesobb o mondhassa ki, hogy vegeztunk,haza lehet menni.


Odahozta a feleseget,noha egy eve kb,be sem mutatta,azt sem tudjuk,mi a munkakore, de ugy viselkedik mintha o lenne a felettesunk. Sokszor arrogans hangnemben oktat ki,szakmai szemmel boduletes baromsagokat beszel.


A regi fonokom peldamutato volt, bizott bennunk. Amikor beteg voltam (valamelyest fizikai munkarol van szo), elvegezte az en feladatomat, o ajanlotta fel! es beultetett az irodajaba,megmutatta,mit csinaljak addig az o gepen...

2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van, aki utálja a főnökét és van aki nem. A főnök-beosztott viszony sokszor nem függ a céges hatékonyságtól, elkézelhető, hogy az a főnök képes nagyobb teljesítményt kihozni az embereiből akit "utálnak".


Sok esetben a főnök és a beosztott ellenérdekelt (pl a beosztott szeretne hazamenni, kávézni, internetezni, hazavinni ezt-azt, a főnök meg szeretné megmutatni ki a jani, basztatni a ranglétrán alatta állókat stb), s ez feszültséghez vezet.

2011. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!