Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szól bele mindenki?

Miért szól bele mindenki?

Figyelt kérdés
Azt megértem, ha valaki jó tanácsot ad, de ha folyton folyvást belepofázik az életedbe, a munkádba, még abba is, hogy mikor mész a toalettre, akkor az már egy idő után szörnyen idegesítő tud lenni. A munkámban sikeres vagyok, erre mindig jön egy kis kö**ög, akinek valami nem tetszik, de olyasmi nem tetszik neki aminek köze nincs az egészhez, vagy mert nem azt hallja, amit szeretne.
2011. okt. 11. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek. Ne foglalkozz velük.
2011. okt. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod magad! Nálam a gyereknevelés volt az a sarokpont, ahol rettenetesen nehezen viseltem el, hogy mindenki bele akar szólni (az utcán az öreg mamók mindig olyan nagyon jól tudják...). Védekezésül felvettem egy jó bunkó stílust és az első beszólásra azonnal határozottan leoltom az illetőt, azóta nincs ilyen gondom.

Pl.

- Szóljon már rá arra a gyerekre, hogy hallgasson el!

- Inkább maga fogja be a száját, vagy a fülét etc...


Aki kedves és hagyja magát, azzal szórakozni fognak és "csakazértis" letapossák.

2011. okt. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar, ne hagyd. Bár általában kár foglalkozni vele. Soha nem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszik, amit csinálasz, és mindenki veled egy véleményen van.
2011. okt. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt arc nélkül hiába kérdezel,ettől nem fog megoldódni a kérdésed mert nem hiszem hogy tényleg arra vagy kíváncsi miért szól bele és itt hasznos válaszok alapján rá fogsz jönni -.-"

állj oda és mond a szemébe figyu haver közöd hozzá semmi,légyszives ne szólj bele a dolgaimba,foglalkozz a sajátjaiddal.

2011. okt. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól esik kiírni magamból a problémákat, amúgy igen, megmondtam, de azért mindig akad valaki, aki mindig mindent jobban tud.
2011. okt. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!