Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vok és a tanárom...

16 éves fiu vok és a tanárom nak a lányába vagyok szerelmes már két éve és megmontam a tanáromnak de az osztályfőnőkőmnek se tetszik 12 éves a lány bele vagyok zugva mindig őt emlegetem a suliba mindenki tudja hogy kibe vok szerelmes mit tegyek?

Figyelt kérdés
irtam a lánynak beszéltűnk de a tanárom nem engedi h járjak vele kűldtem neki ajándékot stb nemtudom mit tegyek segitsetek léccy
2011. júl. 8. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb,ha tanár lányával nem kezdesz...megkeserítheti az éveidet. :)
2011. júl. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
egy 12 éves lányon mi szép van?
2011. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Jobb ha elfelejted, vagy vársz egy pár évet. Ebben a korban még sok a 4 év, és 12 évesen még gyerek, ezért nem engedi az apja/anyja, hogy vele legyél. Megértem, én sem engedném még 12 évesen.
2011. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Bocsi 2 válaszoló,de nagy hülyeséget írtál.Nagyon sok szép 12 éves kis lány van.Formás alakkal,természetes szép arccal...
2011. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
igen, tényleg szépek, kislányosan szépek, nem úgy mint egy mnő. egy normális 12 évesnek nincsenek dudái, az arca sincs teljesen "kialakulva", így nem értem, hogy tetszhet ez 16 éves srácnak.
2011. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
82%
A tanár gyereke biztos egy értelmes, okos kislány. Olyan "apuci kicsi hercegnője" style. Te az írásod alapján nem tűnsz valami okosnak.. Teljesen egyetértek a szüleivel !
2013. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utsó válaszoló: köcce, h így leszólsz minket (tanár gyerekeket) tudod nem mindenki "apuci pici hercegnője". És neked kedves kérdező: egy 12 éves lányba? Jó, ezen meg sem lepődöm. A lényeg: szerintem nem jó húzás ha kikezdesz vele. Egyrészt halvány lila gőze sincs, h mi a szerelem és ha azt is mondja csak azt hiszi, h tudja. Szerintem max. várd ki, amíg 13-14 éves lesz , h ő mondja meg az Áment, mert akkor már egy ici-picit érettebb lesz (szerintem). Ennyi
2014. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pedro macko
2016. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!