Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért utálja mindenki a főnökét?

Miért utálja mindenki a főnökét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem négy főnököm volt, egyikkel se volt gondom. Lett volna egy, aki korábban kollégám volt és tudtam, hogy nem jönnénk ki egymással, így áthelyeztettem magam. Mondjuk én jártam a legjobban, mert tíz ember tiplizett el a "regnálása" alatt utána :)
2011. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
én nem utálom,meg nem mindenki ez nem igaz
2011. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Mert mindig akkor jön amikor nem kéne,mindig akkor lát mikor tényleg 1percre elengeded magad,mert úgy érzed beléd lát,és tudja a gyenge pontjaid,amit ki is használ.Hát ezért utáljuk.
2011. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert rabszolgahajcsár
2011. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rendes nő a főnököm, és a barátaim többsége is jó kapcsolatban van a feljebbvalóival. Szerintem azért látod itt azt, hogy mindenki utálja a főnökét, mert nyilván azok kérnek itt segítséget, akiknek problémájuk van.
2011. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se utáltam mindegyiket, volt, akit kifejezetten kedveltem - egy nagyon kedves, közvetlen nő volt, aki megbízott bennem és hagyott önállóan dolgozni.


Ha valamelyik főnökömet nem csíptem,az azért volt, ha pl. tegeződött, felszínesen haverkodott, közben meg szemétkedett, és lekezelő volt, ahol tudott - illetve ha felesleges nyűgöket akasztott rám, ingyenesen persze (értekezleteken ücsörgés, amikor órabérben voltam, meg ilyenek...)

2011. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
97%
a főnök beosztott viszony egy hierarchikus viszony, és sokan visszaélnek vele. nekem az egyik főnököm minden percben éreztette velem, hogy ez az ő (ügyvédi) irodája, ha nem tetszik el lehet menni, úgyis talál a helyemre száz másikat
2011. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
84%

mert nagyon keményen fogják a legtöbb helyen az alkalmazottakat, de ez érthető

ha nem ostorozzák az embert, hajlamosak egy idő után ellustulni (tisztelet a kivételnek)

2011. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Láttam kultúrált, rendes és korrekt főnököket, de volt dolgom olyannal is, aki mindig azzal indított és tartott mindenkit sakkban, hogy minden ötödik mondata az volt, hogy ki lesz rúgva, sorban állnak az emberek a munkáért. Egyszer meg visszaszóltam neki, hogy: hja persze olyanok is. Kezdhetik előlről a betanítást na meg annyi ember van, hogy összeszalad az egész főnökség ha valaki el akar menni, mert bizalmi állásra ennyi fizetésért mindenki körberöhögi őket.

Nem szólt semmit csak pofákat vágott. A legutolsó főnökömet meg öt év alatt jó ha négyszer láttam. Ez se rossz. Csak telefonon beszéltünk, amikor szabit kellett kérnem de mindig korrekt volt és rendes, de állítólag marhára hangulatember volt ő is hamar kivágta az embert ha ballábbal kelt.

2011. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert összehozza az ott dolgozókat


(van miről beszélni, ráadásul egy közösen utált személy kibeszélésénél semmi sem jobb, ez kb olyan mintha tréningre küldenék az embereket, bár ez ingyenes)

2011. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!