Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem tanult tovább az...

Aki nem tanult tovább az miért nem aki igen (mit? ) az miért? És mi a mostani munkátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Hogy mondod mizantróp?

Tudtommal semmi közünk egymáshoz, légyszíves maradj csendben.

Vagy az irigység íródott belőled?"

Totàl egyetértek vele, bunozo vagy és kész, remélem napjaidat nem azzal toltod hogy hires becsuletességed mellett GyIKon szidod a kormànyt és a Zsidokat.

2011. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok,

én mindenképp tovàbb fogok tanulni, az a kérdés hol, igazàbol ha tovàbra is igy teljesitek szinte bàrhova felvesznek, Anyanyelvi szinten tudok Franciàul és amint van rà idom iràny egy idore Anglia (vagy USA, de elobbi Father munkahelye miatt valoszinubb) mindenképp MAT-FIZ iràny, Tanàraim Tudomànyos pàlyàn szeretnének làtni, de lehet hogy végul gazdasàgiba megyek, mivel ki akarom hasznàlni a kapitalizmus pénzugyi lehetoségeit és elonyeit. Tanulni én se szoktam, Gimis szintet anélkul is konnyedén tartom, egyetemen talàn majd kicsit szorgalmasabbnak kell lennem, de azt majd meglàtom.

(bocs az ékezetek miatt, francia billentyu)

2011. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Epuletgepeszeti szakkozepbe mentem. Techinikusi utan muszaki foiskolara mentem. Az elso vizsgaidoszakban ott hagytam oket, hogy nekem ennyi ideget nem er meg... es atmentem gazdasagi fosulira, logisztika szakra. Elvegeztem. Kozben kijottem Angliaba, mert ugye nyelvvizsga kellett. Itt a vendeglatasban kotottem ki es elvegeztem egy szakacs szakiskolat is. 2 ev eltelt. Most ujra otthon vagyok es most egy nemzetkozi szallitmanyozassal foglalkozo cegnel vagyok tars/vezeto. Barmit is tanultam es vegeztem. A lenyeg az, hogy a sajat kepessegek mellett ugyanolyan fontosak a kapcsolatok is, ha sikert akarsz. De legfokeppen azt kell szem elott tartanod, hogy boldog legyel. Es ez attol fuggetlen, hogy mit vegeztel es eppen milyen palyan dolgozol...
2011. máj. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2:46-os vagyok.

Amugy 28/f.

2011. máj. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 (L) Bella (L) válasza:

Én elvégeztem a szakközepet, majd elmentem dolgozni. Aztán rájöttem, hogy így nem mehet majd tovább, mert ebből nem lesz házam, kocsim, úgyhogy elvégeztem egy egyetemet, közgazdász vagyok.

Most elemzőként dolgozok, jól keresek, szépen az önéletrajzom, de szeretnék újra "egyszerű" ember lenni, mert ez a munka kifacsar és nincs életem.

Szóval vagy pénz vagy élet. VAgy beleszületsz és akkor király.

2011. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én most fejezem be a gimit, és ha minden igaz, akkor szeptembertől kezdem a diplomás ápoló szakot. Nem éppen a fizetés vonzz, inkább elhivatottság. + egészségügyi dolgozókat külföldön is keresik.
2011. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!