Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem tanult tovább az...

Aki nem tanult tovább az miért nem aki igen (mit? ) az miért? És mi a mostani munkátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Elvégeztem egy szakközepet, de azt úgy hogy untam már az utolsó 2évet

Miután meglett a sulim, elmentem feketén dolgozni és rájöttem hogy jó kapcsolat kell és nem is muszály tanulni a végletekig, a tevékenységemet nem írom le ha nem gond


19 éves koromtól így dolgozok, most vagyok 21

21/F

2011. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a szakmunkásképző után elmentem dolgozni, mert választhattunk, hogy kaja vagy suli. Később leérettségiztem és még lett 3 szakmám. Jelenleg raktáros vagyok de keresem a további fejlődéi lehetőséget. A mostani munkahelyemen nincs jövőképem.
2011. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Továbbtanultam, most az orvosira járok, és ha minden jól megy, gyermekorvos leszek. Több oka is van, pl. gyermekkorom nagy részét betegen töltöttem, van két koraszülött kisöcsém, és ezeken kívül is mindig érdekelt az orvostudomány. Másrészt nagyon megfogott a gyermekrendelés, imádom a gyerekeket (még ha sírnak is), és tehetségem van megnyugtatni őket. Az sem utolsó szempont, hogy szerencsére jó agyam van, megragad ami érdekel, ami nem hátrány az orvosin. A testem kevésbé bírja a strapát (gerincsérv, nagyon alacsony vérnyomás), tehát egyértelmű volt, hogy inkább értelmiségi pályát kell választanom. Meg ha már jó agyam van, mért ne használjam ki... Dolgozni még nem dolgozom, de amint lehetőség adódik rá, szeretnék az egyetem alatt a gyerekklinikán tevékenykedni.
2011. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tovább fogok tanulni. Most érettségiztem, tehát ha felvesznek oda ahova karom, akkor Szegedre megyek biológia szakra, mert édekel és szeretem a biológiát. Ha nem vesznek fel, akkor kimegyek külföldre nyelvet tanulni, és lehet h megpróbálom jövőre is, vagy esetleg rajzzal kapcsolatban megyek tovább, vagy vmi grafikus irányba, mert ezeket is szeretem és van hozzá tehetségem
2011. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%
Azért jó látni, hogy (az első kivételével, akit kivégeznék), nem csak buta prolik, hanem elhivatott emberek is írnak ide :)
2011. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
8. ból mentem szakközépbe nyelvi előkészíítővel.Folyékonyan beszéltem az angolt 5. ben sikeresen leérettségiztem majd gondoltam ,hogy ezzel a papírral kitörölhetem a fenekem így utána elgondolkodtam ,hogy mit tehetnék.Rájöttem ,hogy olyan szakma kell amit nem tudnak gépesíteni semmiképpen esetleg olyan amivel termelhetek a gazdaságban dolgozhatok így elmentem gépi forgácsolónak a mai napig azt tanulom a szakma nagyon jó az emberek meg jó fejek.
2011. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tanulok tovább, mert amit csinálni akarok, azt egyetemen tanítják, kell hozzá a diploma. Amúgy szociális munkás leszek :) És miért? Hát, ha legalább 20-szor nem hallottam ezt a kérdést, akkor egyszer sem, de erre elég nehéz válaszolni, mert az ilyen "emberekkel szeretnék dolgozni", "szeretnék segíteni az embereknek" az annyira sablon válasz, hogy nagyon :) De azért valahogy így van, csak nehéz ezt rendesen megfogalmazni.
2011. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Sosem szerettem tanulni és valahogy inkább a könnyebb utat szoktam választani. Érettségi után fogtechnikus szakmát tanultam, ebben is dolgozom szerencsére és szeretem.
2011. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Hogy mondod mizantróp?

Tudtommal semmi közünk egymáshoz, légyszíves maradj csendben.

Vagy az irigység íródott belőled?

2011. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"hogy olyan szakma kell amit nem tudnak gépesíteni semmiképpen esetleg olyan amivel termelhetek a gazdaságban dolgozhatok így elmentem gépi forgácsolóna"

Azt is gépesítették, nem?

CNC? Megírom miként csinálja meg és utána millió számra lehet készíteni.

2011. máj. 7. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!